אני מאשר לקבל חומרים פרסומיים מ"עולם אחר" לכתובת המייל שלי
מסלולי טיול לקבוצות בהרשמה פתוחה
מסלולי טיול לקבוצות סגורות ומשפחות - החל מ-10 אנשים
לנוסע העצמאי וקבוצות סגורות

טיולים לנוסע העצמאי הינם טיולים המיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים סגורות, המעוניינים בטיול פרטי.

חברת "עולם אחר" מתמחה בהתאמה של טיולים לפי דרישת הלקוח ומעמידה לרשותו שירות מקצועי, איכותי ונוח לבניית מסלול אישי לטיול או חופשה בהודו, תוך שמירה על עצמאות ותחושת בטחון.

הייעוץ נעשה על-ידי המדריכים המנוסים של החברה.

חודשים מתאימים:

בהודו קיימים הבדלי אקלים קיצוניים וזאת בשל גודלה העצום של המדינה. אין כל קשר בין מזג האויר השורר בדרומה של המדינה לזה שבצפונה. על כן, לא ניתן להגדיר עונה מסוימת הטובה לבקר בהודו, שכן הדבר תלוי באיזה אזור מבקרים. 

אתרים מומלצים לביקור:

רג'אסטן ועמק הגנגס: ג'איפור, אודיאפור, ג'איסלמר, ג'ודפור, אגרה, ורנסי, קג'ורהו, דלהי

צפון הודו: רכס ההימלאיה ולאדאק: אמריצר, רישיקש, מנאלי, דהרמסאלה, לה, עמק האינדוס, עמק נוברה, אגם צו מורירי

דרום הודו: חופי הים הערבי, הרי גאת המערביים ומקדשי טמיל נאדו: קוצ'ין, שיט בתעלות המים של קרלה, שמורת פרייאר, מדוראי, טנג'בור, מהבליפורם, מאיסור


כל טיול המוצג באתר יכול לשמש כבסיס לטיול אותו תבצעו בצורה עצמאית. צוות עולם אחר ישמח לעשות שינויים במסלולים הקיימים על- פי דרישתכם או לחילופין להפיק טיול שכל כולו נוצר בעבודה משותפת יחד עם הצוות המקצועי של "עולם-אחר".

מידע כללי

הודו, מדינת ענק מלאת ניגודים המציעה למבקר בה מגוון רחב של נופים שונים, מרחבים עצומים, שמורות טבע יפהפיות לצד ערי ענק המאוכלסות במיליוני תושבים, תרבות עתיקה בת אלפי שנים מול השפעות העולם המערבי בערים הגדולות, מקדשים מפוארים ועשירים לעומת עוני רב וצפיפות אדירה. כל זאת הופכים את הודו לארץ מרתקת מבחינה גיאוגרפית, תרבותית ודתית כאחד.

בירה: דלהי. העיר השלישית בגודלה במדינה ואוכלוסייתה מונה כ- 10.1 מיליון תושבים. העיר חלוקה לשניים: דלהי העתיקה, אשר היתה בירתה של הודו בין המאות 19-17 וניו דלהי, בירת הודו מימי האימפריה הבריטית ועד היום. העיר. הינה עיר מרתקת בעלת היסטוריה עשירה ועבר מפואר.

אוכלוסייה: אוכלוסיית הודו מונה כ-1 מיליארד תושבים, כ-80% מהם הינדים.

שפה: השפה ההודית הרשמית היא אמנם הינדו, אולם אין שפה אחת אלא מספר עצום של שפות מקומיות המתפרשות על גודלה העצום של הודו.

מזג האויר: בהודו קיימים הבדלי אקלים קיצוניים וזאת בשל גודלה העצום של המדינה. אין כל קשר בין מזג האויר השורר בדרומה של המדינה לזה שבצפונה. על כן, לא ניתן להגדיר עונה מסוימת הטובה לבקר בהודו, שכן הדבר תלוי באיזה אזור מבקרים.

תעשיה: עיקר התעשיות בהודו מתרכזות בטקסטיל, כימיקלים, מתכות, גידולי אורז, חיטה, כותנה, תה, קנה סוכר ובקר.

מטבע ותשלומים: המטבע המקומי הוא הרופי ההודי. ניתן להחליף כסף מזומן והמחאות נוסעים , כרטיסי אשראי מתקבלים רק בערים הגדולות ובמרכזי תיירות מפותחים. 

חשמל ותקשורת: 240-230 וולט, 50 הרץ. קידומת המקום הינה 91, הקידומת לניו דלהי הינה 11 והקידומת לבומביי הינה 22.

ויזה: כל התיירים הזרים ובכללם ישראלים זקוקים לאשרת כניסה להודו.

סיכום: ארץ ענק המשלבת בתוכה נופים רבים ומגוונים, אנשים מרתקים, תרבות עתיקה ואטרקציות רבות ומגוונות. ניתן לעשות טרקים בהרים , שיט ורפטינג בנהרות, סקי באתרי הסקי בהרים, טרקים על גב גמלים במדבריות ועוד מגוון פעיליות רבות ושונות. אין ספק כי המפגש הראשוני עם ארץ זו יהווה הלם תרבותי מוחלט, אולם כאשר תכירו ארץ זו לעומק תיווכחו כי לא ניתן להישאר אדישים אליה וכי הביקור בה יותיר בכם את חותמו במשך זמן רב.