אני מאשר לקבל חומרים פרסומיים מ"עולם אחר" לכתובת המייל שלי
מסלולי טיול לנוסע העצמאי וקבוצות סגורות
לנוסע העצמאי וקבוצות סגורות

טיולים לנוסע העצמאי הינם טיולים המיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים סגורות, המעוניינים בטיול פרטי. 
חברת עולם אחר מתמחה בהתאמה של טיולים לפי דרישת הלקוח ומעמידה לרשותו שירות מקצועי, איכותי ונוח לבניית מסלול אישי לטיול או חופשה בפרו, תוך שמירה על עצמאות ותחושת בטחון. 
הייעוץ נעשה על-ידי המדריכים המנוסים של החברה.

כל טיול המוצג באתר יכול לשמש כבסיס לטיול אותו תבצעו בצורה עצמאית. צוות עולם אחר ישמח לעשות שינויים במסלולים הקיימים על- פי דרישתכם או לחילופין להפיק טיול שכל כולו נוצר בעבודה משותפת יחד עם הצוות המקצועי של "עולם-אחר". 

מידע כללי

הרפובליקה של פרו – המדינה המערבית בדרום אמריקה גובלת בצ'ילה מדרום, בבוליביה מצפון מזרח, בברזיל מצפון מזרח, בקולומביה מצפון ובאקוודור מצפון מערב. שטחה 1,285,215 קמ"ר. היא מחולקת לשלושה אזורים עיקריים: רצועת חוף צרה, הרי האנדים הנרחבים ואגן האמזונס. מגוון הנופים הוא מהמרהיבים ביותר בדרום אמריקה – האנדים של פרו הם מהיפים ביבשת, וההרים בהם מתגוררים מיליוני אינדיאנים שעדיין דוברים את שפת הקצ'ואה הקדומה ומשמרים את אורח חייהם המסורתי. אגן האמזונס הירוק, המשתרע על מחצית משטחה של פרו, הוא אחד מעשרת האזורים העשירים ביותר בחיי בר בעולם. זוהי מדינה מרתקת בזכות המוסיקה העממית, תרבות בני האינקה, והעיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו.

בירה: לימה המונה כ-8 מיליון תושבים, הידועים בעיקר בזכות הכנסת האורחים החמה שלהם. בלימה מגוון רחב של אוצרות ארכיאולוגיים המוצגים במוזיאון הזהב של פרו ובמוזיאון הלאומי לאנתרופולוגיה וארכיאולוגיה, כמו גם שווקים ססגוניים וחיי לילה תוססים.

אוכלוסיה: פרו מונה כ-27 מיליון נפש בקירוב, כמחציתם אינדיאנים וכ-90% מכלל התושבים הם קתולים.

שפה: השפה הרשמית בפרו היא ספרדית אולם ניתן לשמוע גם את הקצ'ואה (שפתם של בני האינקה) ואת האיימראה.

תוחלת חיים: 71 שנים בממוצע. 73 לנשים ו-68 לגברים.

מזג אוויר: פרו מתחלקת לשתי עונות עיקריות: היבשה והגשומה המתשנות על פי חלוקת האיזורים. בהרי האנדים גשום כל השנה מלבד מאי – ספטמבר, באזור החוף יבש מדצמבר עד אפריל ובשאר הזמן ערפילי ואביך, ובמזרח האנדים העונה הגשומה חלה ביונאר עד אפריל.

תעשיה: עצים, עלי קוקה, נייר ופלדה.

מטבע ותשלומים: המטבע המקומי הוא סול חדש (Nuevo Sol). כרטיסי אשראי מתקבלים בחלק מהמקומות וניתן להחליף דולרים בבנקים בערים בדלפקי המרת כספים ובשדה התעופה. השיטה הטובה ביותר למשיכת כספים היא בכספומט, זאת בשל העמלה הגבוהה שנגבית בתשלום בכרטיס אשראי.

חשמל ותקשורת: 220 וולט, 60 הרץ. ניתן לבצע שיחות בינלאומיות ולשלוח פקסים בערים המרכזיות, בעיקר בלימה. הקידומת לפרו הינה 0051.

ויזה: לישראלים אין צורך בויזה לפרו.