אני מאשר לקבל חומרים פרסומיים מ"עולם אחר" לכתובת המייל שלי
מסלולי טיול לקבוצות בהרשמה פתוחה
מסלולי טיול לקבוצות סגורות ומשפחות - החל מ-10 אנשים
לנוסע העצמאי וקבוצות סגורות

טיולים לנוסע העצמאי הינם טיולים המיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים סגורות, המעוניינים בטיול פרטי. 
חברת עולם אחר מתמחה בהתאמה של טיולים לפי דרישת הלקוח ומעמידה לרשותו שירות מקצועי, איכותי ונוח לבניית מסלול אישי לטיול או חופשה בקוסטה ריקה, תוך שמירה על עצמאות ותחושת בטחון. 
הייעוץ נעשה על-ידי המדריכים המנוסים של החברה. 

חודשים מתאימים: 
ינואר-מרץ, אוקטובר-דצמבר 

אתרים מומלצים לביקור: 

סאן חוזה, הפארק הלאומי טורטוגרו, הר הגעש ארנל, הפארק הלאומי קורקובאדו ומפרץ דרייק, הפארק הלאומי מונטה ורדה, הפארק הלאומי פואס, מנואל אנטוניו.

כל טיול המוצג באתר יכול לשמש כבסיס לטיול אותו תבצעו בצורה עצמאית. צוות עולם אחר ישמח לעשות שינויים במסלולים הקיימים על- פי דרישתכם או לחילופין להפיק טיול שכל כולו נוצר בעבודה משותפת יחד עם הצוות המקצועי של "עולם-אחר". 

מידע כללי

קוסטה ריקה, פנינת החן של אמריקה הלטינית, נודעת במוניטין שלה כמדינה השלווה ביותר באזור לעומת שכנותיה הסוערות. נפלאות הטבע בה, החי והצומח רצועות החוף הקריבי החוליות והבתוליות, מושכים אליה תיירים מכל רחבי העולם. הממשל הדמוקרטי עושה מאמצים עצומים על מנת לשמר את הארץ (כ 51,100 קמ"ר) כגן עדן של טבע פראי ואותנטי. הבירה של קוסטה ריקה, סן חוזה, הינה עיר מערבית לכל דבר עם קניונים, מוזיאונים, מסעדות ובתי קפה בכל פינה. בין ביניני העיר, התיאטרון הלאומי או Teatro Nacional שהוא הבניין המרשים ביותר. עם כל זה, האטרקציה של הארץ הינה הרחק מסן חוזה, בחיק הטבע.

אוכלוסייה: קוסטה ריקה מונה כ-3,866,000 אזרחים, 85% קתולים ו 14% פרוטסטנטים.

שפה: השפה הרשמית היא ספרדית ובאזורים מסוימים אף מדברים אנגלית.

מזג האוויר: טרופי - סוב-טרופי. בעמק המרכזי, הטמפרטורה הממוצעת הינה 22ºC ולאורך החופים יותר חם (במיוחד לאורך האוקיאנוס השקט הנחשב כאקלים מדברי). העונה היבשה היא מסוף דצמבר ועד אמצע אפריל, בשאר השנה ניתן לבקר במדינה פרט לאזורים מסוימים גשומים מאוד.

תעשיה: למרות שלקוסטה ריקה תעשיה חקלאית מפותחת (בעיקר מטעי קפה, בננות וסוכר), כלכלתה נפתחה גם למגזר הטכנולוגיה והתיירות (ובעיקר תיירות אקולוגית).

ויזה: אין לישראלים צורך בויזה לטיול של פחות מ-3 חודשים.

מטבע ותשלומים: המטבע המקומי הוא קוסטה ריקן קולון (Colon). רצוי להצטייד בדולרים אמריקנים. כרטיסי אשראי מתקבלים ברוב המקומות וניתן למשוך מזומנים מהכספומטים בערים. נהוג לתת 10% טיפים לנותני שירותים.

חשמל ותקשורת: חשמל - 110 וולט. תקשורת בינלאומית קיימת בקוסטה ריקה והקידומת הינה 506. ניתן לבצע שיחות בין לאומיות מהמלונות או באמצעות כרטיסי חיוג הנרכשים בבתי מרקחת או מכולות בעיר.

טיסות: דרך אירופה או ארה"ב.

סיכום: ארץ מדהימה ביופייה - הרים, מפלים, הרי געש, יערות עננים וים. הנסיעה מהחוף האטלנטי ועד לחוף השקט אורכת כארבע שעות, ובדרך ניתן לראות מגוון רחב של חיות ולבקר בשמורות טבע יפהפיות. אנו מזמינים אתכם לחקור את מיצר יבשה זה איתנו ולהנות מיופיו של עולם אחר.