אני מאשר לקבל חומרים פרסומיים מ"עולם אחר" לכתובת המייל שלי
טיול ייחודי ומקיף לבירת התרבות על גדת נהר הניבה.
ביתם של שושלת הצארים מבית רומנוב, סופרים ואמנים בקנה מידה עולמי. בית היוצר של שתי מהפכות מקומיות ועוד אחת שההדים שלה מוכרים לנו היטב עד היום.
אבל יותר מכל - השדרות הרחבות, הארמונות המרהיבים ואוספי אמנות שהן נכס צאן ברזל של כלל האנושות.
ברוכים הבאים לסנט פטרבורג.


כל אתרי הביקורים והסיורים המודרכים:

 • מבצר ״פיטר ופול״, כולל כנסיית הקבורה של בית רומנוב
 • שייט-יום בתעלות ונחלי סנט פטרבורג, כולל יציאה אל נהר ניבה האימתני
 • קתדרלת סנט אייזק, כולל עליה לתצפית על העיר - ייחודי ל״עולם אחר״
 • כנסיית התחייה (״ישוע על הדמים״ / ״הדם השפוך״)
 • ארמון יקטרינה בעיירת פושקין (צארסקויה סלו), כולל כניסה אל חדר הענבר
 • קתדרלת קאזאן
 • המוזיאון הפרטי של בית הצורפים פברז׳ה בארמון שובלוב - ייחודי ל״עולם אחר״
 • מוזאון ארמיטאז׳ - אמנים ישנים (אוסף אמני העל במאות 13-16)
 • מוזיאון ארמיטאז׳ החדש - אמני העת החדשה (אוסף אמני על אירופאיים מאות 19-20) - ייחודי ל״עולם אחר״
 • שייט לילה וצפיה בפתיחת הגשרים המסורתית מעל נהר הניבה - ייחודי ל״עולם אחר״
 • גני הקיץ בפטרהוף, כולל סיור בארמון הגדול - ייחודי ל״עולם אחר״
 • מוזיאון הלאומי לאמנות רוסית - ייחודי ל״עולם אחר״

כל פעילויות הערב והלילה:

 • הופעת בלט על אחת הבמות החשובות של העיר - ייחודי ל״עולם אחר״ 
 • הופעת פולקלור רוסי - ייחודי ל״עולם אחר״
 • סיור לילה בעיר, כולל שייט לילה בספינה פרטית לצפיה בפתיחת הגשרים - ייחודי ל״עולם אחר״

מה הייחודיות של ״עולם אחר״ בטיול - סנט פטרבורג:

בתי המלון - בית המלון שיבחר לטיול יהיה במרכז האיזור המתוייר של סנט פטרבורג. המיקום יאפשר יציאה עצמאית או בליווי של מלווה הטיול בשעות שלאחר סיום תוכנית היומית. יתרה מזאת חלק ניכר מבתי המלון בעיר מיושנים ביותר. אנחנו ב״עולם אחר״ - עושים את המיטב על מנת לספק ללקוחותנו את המלון הטוב וחדיש ביותר ביחס למחיר הטיול.
טיסות - רוב הטיולים הנמכרים היום בשוק מבוססים על טיסות לסנט פטרבורג עם החלפת מטוס במוסקבה. הטיול שלנו לסנט פטרבורג מבוצע בטיסות ישירות  של חברת ״ארופלוט״ המצויינת שהיא חברה באיגוד התעופה ״Sky Team״ היוקרתי.
תכנון הטיול ובחירת התוכנית - אצלנו ב״עולם אחר״ מדריכים ולא ״אנשי המשרד״ מתכננים את הטיולים ובוחרים את אתרי הביקור המעניינים ביותר.


חמישה מוזיאונים נוספים וחדשים לתוכנית - קל וחומר, כי הטיול לסנט פטרבורג מחוייב להיות משולב בסיורי אמנות וביקורים באוספים המרהיבים בעולם. אנחנו ב״עולם אחר״ ליקטנו אתרים ורווחנו את הזמנים, הרחבנו ביקורים והוספנו אתרים שלא תמצאו באף מסלול אחר:

 • מוזיאון פברז׳ה - האוסף הגדול והמרשים בעולם של בית הצורפות המפורסם בעולם, תחת קורת גג אחת באוסף פרטי השוכן בארמון מרהיב.
 • מוזיאון ההרמיטאז׳ האגף החדש - האוסף הגדול של אמנות מודרנית של אמני אימפרסיוניזם, פוסט אימפרסיוניזם והמודרניזם האירופאי.
 • קתדרלת אייזק הקדוש, כולל עליה לתצפית על העיר - זהו אחד המבנים הגבוהים באירופה המהווה פנינה של ממש של ארכיטקטורה אירופאית ועולמית. אנו נעלה לתצפית מרהיבה על העיר.
 • ארמון פטר הגדול בגני פטרהוף - ארמון הקיץ של האימפרטורים הרוסיים. הארמון משוחזר ומלא בפרטי עיצוב ואמנות וזו אפשרות נדירה להציץ בחיי היום-יום של מי שהם נצר למשפחות האצולה.
 • מוזיאון רוסי לאמנות - האוסף השלם ביותר בעולם של אמנות רוסית החל מהמאה ה-13 ועד היום. כולל היצירות של גדולי האמנים של תחילת המאה ה-20.

ניצול מקסימלי של טיול - הטיול המאורגן לסנט פטרבורג בלבד הינו ייחודי ל״עולם אחר״ בשוק הטיולים המאורגנים הישראלי. המסלול, מרווח ונח ומאפשר להתמקד גם בפרטים הקטנים. אין צורך לרוץ מאתר לאתר כדי ״לעשות ווי״ אלא לראות, לחוש ולהבין באופן מקסימלי ביותר את מה שהעיר הזאת יכולה לספק לנו.
זמן שימוש באוטובוס ורכבי הסעה מיוחדים ואיכותם - אוטובוסים ורכבי הסעת תיירים מסוגים שונים הינם איכותים ונוחים, מהטובים בנמצא יעמודו לרשותנו מידי יום, החל משעת תחילת הסיורים ועד סיום התוכנית היומית המלאה לרוב בשעות הערב. כמובן גם במהלך סיורי הערב והלילה וגם להסעות המפורטים בתוכנית שלנו.
גודל הקבוצה - כל קבוצה תמנה 15 עד 30 מטיילים לכל היותר.
מערכות שמע - בטיולים בהם יישתתפו למעלה מ-20 משתתפים יינתנו אוזניות שמע אישיות.
סיורי בחירה כלשהם - כל הסיורים, הביקורים וההופעות כלולים במחיר.
ביקורים וסיורים ייחודיים - המספר הניכר של ימי הטיול נותן לנו את האפשרות להתעמק ולהוסיף מספר אתרים מרתקים שאינם נכללים בטיולים הקיימים היום אצל עמיתנו למקצוע.


רשימת הסיורים וביקוריים היחודיים ל״עולם אחר״:

 • הצגת בלט והופעת פולקלור כלולים - ברור לנו כי בביקור בסנט פטרבורג, בירת התרבות של רוסיה, הופעות בלט ופולקלור הן ה״מאסט״. לכן בטיולינו זה כלולים כרטיסי הכניסה להופעת פולקלור והצגת בלט. במסלול שלנו לסנט פטרבורג, אתם תזכו לראות את הופעת פולקלור וגם הצגת בלט על הבמות הכי נחשקות בעיר. אנא בדקו אצל מתחרינו האם ההופעות האלו נמצאות ברשימת סיורים הכלולים ואם כן מה איכותם.
 • סיור - שיוט במהלך יום וגם בלילה על נהר ניבה בספינה פרטית - טיול שלנו נצא לשני שיוטים בספינה פרטית לקבוצה (ולא שייט העברה עירוני) אחד בשעות היום והשני בלילה למטרת צפייה בפתיחת הגשרים המפורסמת בשעות הקטנות של הלילה. אנא שימו לב כי מדובר בסיורי - שייט בספינה פרטית רק לקבוצה שלנו!

יום 1 |  תל אביב - טיסה סנט פטרבורג

טיסת אחר הצהריים, ישירה לסנט פטרבורג - ״הבירה הצפונית״ של רוסיה. עם הנחיתה בסנט פטרבורג העברה וארוחת ערב במלון במרכז העיר.

 

יום 2 |  מבצר פטרופבלובסקאיה (״פיטר ופול״) כולל כנסיית הקבורה של בית רומנוב - שייט יום בתעלות ונחלי העיר, כולל יציאה אל נהר הנייבה - כנסיית התחייה (״הגואל שעל הדם״ / ״הדם השפוך״).
ערב  - הופעת פולקלור רוסי מסורתי

אחרי ארוחת הבוקר במלון אנחנו נצא לסיור עיר ראשוני ב״ונציה של הצפון״. נתחיל עם תצפית מרהיבה על העיר מ״החץ על נהר הניבה״ - מקום בו מתפצל הנהר האמתני ויוצר מראה כביר של העיר. עשרות ארמונות ששימשו את האצולה הרוסית פעם והיום ניצבים על הגדות של הנהר.

הביקור הראשון להיום - מקום שממנו הכל התחיל מבצר ״פיטר ופול״. נסייר במבצר ונכנס על הכנסייה בעלת אותו השם בה קבורים צארי בית רומאנוב החל מפיטר הראשון (הגדול) ועד לצאר הרוסי האחרון ניקולאי השני שנרצח יחד עם בני משפחתו על ידי חיילי המהפכה הבולשביקית.

בתום הביקור במבצר אנחנו נמשיך בסיורנו, אך הפעם נעלה על ספינת תעלות פרטית לקבוצה שלנו ונערוך שייט היכרות עם המרכז ההיסטורי של העיר. סנט פטרבורג ידועה ככרך תעלות ונחלים ששוזרים ציור מרהיב של נתיבי המים הייחודי.

בתום השייט נמשיך לביקור באחת הכנסיות המפוארות של העיר - כנסיית התחייה הידועה יותר בשמה העממי ״הגואל שעל הדם״. האתר נבנה במקום ההתנקשות הרצחנית בצאר הרוסי אלכסנדר השני בשנת 1881. המתחם עבר טלטלות רבות גם בתקופה הסובייטית וגם בזמן המתקפות של הנאצים במלחה״ע השניה. כיום היא בהחלט ה״פנינה״ המשוחזרת והנוצצת. אנחנו לא נחמיץ את ההזדמנות לבקר וללמוד את העיצוב החיצוני ואת מערך העיטור הפנימי המיוחד ביותר שלה. בתום הביקורים נחזור לארוחת הערב ומנוחה קצרה למלוננו.

בשעות הערב נצא אל הופעת פולקלור רוסי. לא ניתן לדמיין את השירה החלוצית ללא המנגינה הרוסית המסורתית, הקוקו והסרפן. להט הריקוד הרוסי, העוצמה ודיוק התנועות. הנגינה והשירה. התלבושות המרהיבות והיופי הרוסי - כל אלו יתגלו לנגד עינינו במהלך המופע.

יום 3 |  ארמון וגני הקיץ של יקטרינה בעיירת פושקין, כולל ביקור בחדר הענבר - מוזיאון פרטי של בית פברז׳ה בארמון שובלוב - קתדרלת קאזאן.
ערב  - הצגת בלט קלאסי על אחת הבימות המפורסמות של העיר.

הבוקר נצא אל מחוץ לעיר הגדולה. נשים את פעמינו לאחד מארמונות הקיץ של בית רומנוב - ארמון של יקטרינה הראשונה, רעיתו של פטר הגדול. הארמון נמצא מספר עשרות קילומטרים בלבד ממרכז סנט פטרבורג ומשוחזר כולו. הקומפלקס נוצר בתוכו את הארמון צארי ופארק מרהיב. ארמון הקיץ שוחזר מיסודות לאחר מלחמת העולם השנייה ומציג לראווה את העיצוב מרהיב לצד מוצגים רבי ערך. כמובן שלא נפסח על ״חדר העינבר״ - גולת הכותרת של מלאכת השיחזור של האמנים בעת החדשה. אחוזת הפארק של ארמון - יצירת מופת של הגננים המטפחים ומשמרים את הסידור הייחודי והשילוב המיוחד של פארק, אגם מלאכותי ויער עבות.

בתום הביקור בארמון נחזור אל העיר לביקור מיוחד וייחודי ל״עולם אחר״ - מוזיאון בית הצורפות היוקרתי - פברז׳ה. המוזיאון הפרטי ממוקם באחד מארמונות המגורים של משפחות האצולה שבמרכז סנט פטרבורג. אוסף המוזיאון הינו הייחודי והשלם ביותר בעולם של האמנים מבית הצורפים של קארל פברז׳ה. בבסיס התערוכה עומד האוסף של המיליארדר האמריקאי סטיב פורבס הידוע ב״דירוג״ המפורסם שלו. פרט למספר ביצי פסחא הידועות נראה עבודות צורפות יקרות מפז שנוצרו לטובת האריסטוקרטיה של העולם במעבר המאות ה-19 וה-20.

לכשנסיים את הביקור במוזיאון פברז׳ה, נצא אל השדרה המרכזית של העיר - שדרת נייבסקי. במהלך הימים הראשונים לטיולנו כבר הספקנו להכיר את האיזור ועכשיו מצפה לנו מפגש עם אחד המבנים החשובים והמזוהים ביותר של העיר -  קתדרלת קאזאן. המבנה הנאו-קלאסי שנבנה בסוף המאה ה-18 משמש ככנסיה המרכזית של העיר. האכסדרה של 98 עמודי הענק שמסודרים בחצי גורן - מזכירה שלא במקרה את כנסיית הותיקן. העיצוב הפנימי יצוגי ומעוטר בעמודי שיש פורפיר לצד הפריטים השמורים בה מעמידים את הקומפלקס כאתר הזכרון לנצחון של הצבא הרוסי במלחמת רוסיה - צרפת של 1812. בתום יום הביקורים העמוס, נחזור לארוחת הערב ומנוחה קצרה למלון. 

בשעות הערב המוקדמות נצא לאחד התיאטראות של ״בירת התרבות״ הרוסית. ייתכן והדבר המזוהה ביותר עם התרבות הרוסית בכלל וסנט פטרבורג בפרט, הינו הבלט הרוסי. הצלילים הנצחיים של פיוטר צ׳איקובסקי או איגור סטרבינסקי, ההופעות הבימתיות של: אנה פבלובה, רודולף נורייב, מיכאיל ברישניקוב - הם ללא כל ספק, נכס צאן ברזל של הבלט העולמי, אך כולם ללא יוצא מן הכלל ״נולדו״ על בימות של סנט פטרבורג. אנחנו נגיע אל אחד התיאטראות המרכזיים של העיר על מנת לצפות בהופעה.

חשוב לציין כי הופעת הבלט תבחר לכל טיול בניפרד מלוח ההופעות המתקיימות במהלך השהות בסנט פטרבורג.

יום 4 |  מוזיאון הארמיטאז׳ האוסף ״הקלאסי״ ואוסף אמני המאות ה-19 וה-20 - קתדרלת אייזק הקדוש כולל עליה לתצפית על העיר
ערב  - סיור לילה, כולל שייט בספינה פרטית לקבוצה לצפיה בפתיחת הגשרים על נהר הניבה

כמעט יום שלם לביקור במוזיאון הארמיטאז׳. זהו אחד המוזיאונים הגדולים ביותר בעולם.  את הבוקר אנחנו נתחיל בסיור מודרך באוסף ״הקלאסי״ הממוקם ב״ארמון החורף״ -משכנם של צארי רוסיה. הארמון המשוחזר והמרהיב מכיל אוסף יצירות מופת. באוסף שהחל להתרקם מסוף המאה ה - 18 והורחב אין ספור פעמים במהלך השנים, ניתן למנות את: לאונרדו דה וינצ׳י, ורונזה, רמברנט, רפאל, קרבג׳יו, פוסן, רובנס, ואן דייק, טציאן, אל גרקו, מיכלאנג׳לו ועוד ועוד. פרט לגלריית ה״מסטרים הישנים״ בולט הארמיטאז׳ גם באוספים של פרטי האמנות של מצרים, יוון ורומא העתיקים. אך זה לא הכל… בתום הביקור שלנו בארמיטאז׳ ה״קלאסי״ אנחנו נמשיך לביקור אל המבנה של ״מפקדת הצבא של האימפריה הרוסית״  - כיום המבנה העצום הוא גלריה לאמנות האירופאית של המאות ה-19 וה-20. האוסף מציג לראווה יצירותם של: מאנה, רנואר, דגה, מונה, סזאן, גוגן, ואן גוך, אנרי, פיקסו, מאטיס ורביב רבים אחרים. בהחלט יום גדוש ומפרך אך שווה כל דקה ושניה של הביקור.

בתום הביקור בארמיטאז׳ נצא אל כיכר הארמון הגדולה ונתרשם מהמראה הכביר שלה. נצפה בעמוד אלכסנדר ונשמע כמה מה״אנקדוטות הפטרבורגיות״ הקשורות אליו. נמשיך בהליכה או באוטובוס (בהתאם לתנאי השטח ומזג האוויר) אל המבנה הגדול ביותר בסנט פטרבורג - קתדרלת אייזק הקדוש. הקתדרלה שינתה את המראה שלה מספר פעמים עד למצבה הנוכחי - כנסיה השניה בגבוהה באירופה. כיום קתדרלה מתפקדת כמוזיאון של עצמה. ניכנס פנימה ונתרשם מהמפתח העצום של הכיפה בגובה של 98 מטר! בשעות הערב נחזור אל ארוחת הערב ומנוחה קצרה במלון.

בשעות המאוחרות נצא אל סיור לילה בעיר המרהיבה ומלאת האורות. גולת הכותרת של הסיור תהיה בפתיחת הגשרים על נהר הניבה. נתחיל את הסיור לצד מבני מפתח מוארים בצורה אמנותית, נמשיך אל נקודות תצפית אחדות ואז נעלה על ספינה פרטית רק לקבוצה שלנו, ונצא לשייט שמטרתו לקרב אותנו אל הניקודה האופטימלית כדי לראות את הפתיחה של הגשרים מעל נהר הנייבה - בהחלט אחת החוויות ההכרחיות של העיר הגדולה. בתום הביקור חזרה למלון בסביבות השעה 02:00 בלילה.
 

יום 5 |  ארמון וגני הקיץ של פיטר ה-1 בפטרהוף - מוזיאון לאמנות רוסית

נצא אל אחת הפנינות הנוספות של איזור סנט פטרבורג - ארמון וגני הקיץ של פיטר הראשון (הגדול). דמותו של הקיסר הרוסי הראשון תלווה אותנו לאורך כל ימי הסיורים, אך היום זהו יום שיוקדש לדמותו ומפעלו. ראשית, נערוך סיור בגנים המרשימים. הפארק שוכן לצד מפרץ של הים הבלטי, כיאה לתכנון הפארקים האירופאיים של תחילת המאה ה-18 מרובה במזרקות ותעלות. נסייר בפארק ונתרשם מהמזרקות שכל אחת שונה מהשניה ומהווה יצירת מופת אמנותית והנדסית. בתום הסיורים בפארק נמשיך בסיור בארמון הקיץ. הארמון שוחזר להפליא ונותן לנו את ההזדמנות ״להציץ״ לחדרי החדרים של הצארים הרוסים לדורותיהם.

בשעות אחר הצהריים, אנחנו נשוב אל מרכז סנט פטרבורג. הסיומת לביקורינו בעיר תהיה הביקור באחד המוזיאונים הפחות מוכרים לקהל הישראלי - מוזאון לאמנות הרוסית. המוזיאון מציג שלל יצירות של אמנים רוסיים ונותנת את הזדמנות חד פעמית לעקוב ולהתרשם מהאמנות הרוסית, מאיקונות רוסיות, מבסיסן - האמנות הביזנטית של המאות ה-13- 15 ועד לאמנות הקונסטרוקטיביסטית והאבסטרקטית של קאזימיר מלביץ׳, מארק שאגל, ולאדימיר טאטלין, ואסילי קאנדינסקי, אלכסנדר רודצ׳נקו המהווים בסיס לאמנות של העת החדשה.

יום 6 |  סנט פטרבורג - טיסה ישירה לתל אביב

תם ונשלם ביקורינו בסנט פטרבורג - בירת האמנות, ״הפלמירה של הצפון״. בשעות הבוקר המוקדמות נצא מהמלון אל שדה התעופה ונמריא בטיסה ישירה לתל אביב.

 

חשוב!

 • המסלול
 • יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה וסדר הביקורים.
 • הופעת הבלט תבחר לכל טיול בנפרד מלוח ההופעות המתקיימות במהלך שהותנו בסנט פטרבורג.
 • שיוטי יום ולילה על נהר נייבה מתקיימים רק בחודשי הקיץ ותחילת הסתיו ומותנים בתנאי מזג האוויר.
 • התעופה - כל שינוי בהסדרי התעופה וכך תיתכן פגיעה במסלול הטיול אינם נמצאים בשליטתה ותחום אחריותה של ״עולם אחר״.
 • הטקסט - כל הזכויות שמורות. אין להעתיק ו/או לשכפל את טקסט הטיול ללא אישור מפורש בכתב מחברת ״עולם אחר״.

  5 ספרים מומלצים לטיול:
 • ניקולאי גוגלול - ״סיפורים פטרבורגיים״
 • פיודור דוסטוייבסקי - ״החטא ועונשו״
 • בוריס אקונין - סדרת הספרים ״תיבת פנדורין״
 • רוברט סרוויס - ״לנין״
 • אנה ריד - ״לנינגרד, טרגדיה של העיר במצור 1941-44״

  אתרי הביקור עם קישריות (links) למידע נוסף:

סנט פטרבורג:
מבצר פטרופבלובסקאיה ( ״פטר ופול״ )  (בעברית | באנגלית)

קתדרלת איסאק הקדוש (בעברית | באנגלית)

כנסיית התחייה (כנסיית ״הגואל שעל הדם״) (בעברית | באנגלית)

ארמון ייקטרינה בעיירת פושקין (בעברית | באנגלית)

קתדרלת קאזאן (בעברית | באנגלית)

מוזיאון פברז׳ה (באנגלית)

מוזיאון הארמיטאז׳ (בעברית | באנגלית)

המוזיאון הרוסי (בעברית | באנגלית)

גני הקיץ פטרהוף (בעברית | באנגלית)

-
-
6
טיול פרטי
הערות:  מחיר ינתן בהתאם לתאריך היציאה של המטיילים

 • מחיר הטיול (פרט למרכיב מיסי הנמל והיטלי הדלק והבטחון) יישמר עם תשלום דמי ההרשמה.
 • המחיר הסופי של מיסי הנמל היטלי הדלק והבטחון - ייקבע על ידי חברת התעופה. עם קבלת כרטיס הטיסה בסמוך ליציאת הטיול ייגבה ההפרש אם קיים.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחיר הטיול (לעלות ולהוריד) בכל עת.

 

דרכון, אשרת כניסה וחיסונים לרוסיה:

 • לבעלי אזרחות ישראלית - אין צורך בקבלת ויזה לרוסיה. בבדיקת הדרכונים יש להזדהות רק עם הדרכון הישראלי.
 • חשוב! לחסרי אזרחות ישראלית (גם לבני המשפחה שאחד מהם בעל אזרחות ישראלית) - יש להקפיד ולבדוק באופן עצמאי תנאים לקבלת אשרת כניסה לפדרציה הרוסית.
 • תוקף הדרכון - יש לבדוק ולהקפיד שהדרכון שברשותכם יהיה תקף, לכל הפחות, למשך חצי שנה מיום הנחיתה בארץ בסיום הטיול
 • יש צורך בשלושה דפי דרכון ריקים לפחות.
 • חיסונים - יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים.

פרטי בתי המלון האפשריים* במסלול ותנאי האירוח:
סנט פטרבורג | ימים 1-6 | 5 לילות | מלון 4-5 כוכבים במרכז של העיר עם ארוחת בוקר וארוחת ערב מוגשים במלון במרכז של סנט פטרבורג

Indigo *****
Crowne Plaza Ligovsky *****
Sokos Olympic ****
 Sokos Vasilievsky *****

*   או דומים ברמתם. אין ברשימת בתי המלון הבטחה למלון מסויים

פרטי הטיסות והסדרי התעופה:

הלוך: תל אביב - סנט פטרבורג (TLV - LED)
מספר הטיסה: TLV - LED  -  SU6628
המראה מנתב״ג: 13:45
נחיתה בסנט פטרבורג (זמן מקומי): 18:30

חזור: סנט פטרבורג - תל אביב ( LED - TLV )
מספר הטיסה: LED - TLV - SU6627
המראה מסנט פטרבורג: 07:55
נחיתה בנתב״ג: 12:45

 • כל שינוי במחיר הטיסות יגרום לשינוי במחיר הנוסע.
 • המסלול מתבסס על טיסות ישירות המופעלות ע"י חברת התעופה. הפעלתן ולוחות הזמנים שלהן אינם בתחום האחריות של "עולם אחר“. במסגרת הטיול המאורגן כרטיסי הטיסה נרכשים בכירטוס קבוצתי.
 • במסגרת הכירטוס הקבוצתי אין לחברה כל אפשרות בסידור פרטני של מקומות הישיבה.
 • במסגרת הכירטוס הקבוצתי אין לחברה האפשרות לעידכון כרטיסי נוסע מתמיד לזיכוי, שינוי או/ו שידרוג של מקום הישיבה במסגרת כרטוס קבוצתי.
 • אנחנו ממליצים לפנות באופן פרטי לחברת התעופה לקבלת ההטבות וזיכויים או שינויים מבוקשים.
 • לאתר חברת ״ארופלוט״ (צ׳ק אין) הקישו כאן
 • לאתר איגוד חברות תעופה ״Sky Team״ הקישו כאן

 

ביטוח נסיעות, מטען וביטוח דמי ביטול הזמנת ההשתתפות בטיול:

 • תוקף כיסוי הביטוח - כל ימי הטיול החל יום צאת הטיסה מהארץ וכלה ביום הנחיתה בארץ בסיום הטיול
 • חשוב! ביצוע ורכישת ביטוח נסיעות ומטען אישי מכל סוג כולל תוכניות להרחבת הכיסוי הביטוח - רק באחראיות הנוסע.
 • עם הזמנת הטיול אנחנו ממליצים מאוד להצטייד בביטוח דמי ביטול ההשתתפות.

תנאי תשלום וביטול השתתפות בטיול:

 • חשוב! כתנאי הכרחי להשתתפות בטיול, כרטיסי הטיסה יימסרו רק עם השלמת כל התשלום שהתחייב במלאו.
 • עם הזמנת הטיול אנחנו ממליצים מאוד להצטייד בביטוח דמי ביטול ההשתתפות.
 • התשלום בשקלים/מט"ח, לפי שער הדולר המחאות והעברות גבוה ביום התשלום.

  דמי רישום:
 • להבטחת שמירת המחיר ומקום השתתפות בטיול ייגבו דמי רישום בסך 15% ממחיר הטיול לאדם.
 • במקרה של ביטול ההשתתפות על ידי הנוסע טרם כניסה לתוקף של תקופת תנאי ביטול ההשתתפות, לא יוחזר בכל מקרה סכום של $50 ארה״ב. הסכום ייגבה לכיסוי עלויות הרישום והביטול.

  יתרת התשלומים:
 • תשלום אחד של כל הסכום באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית / מזומן
 • בכרטיס אשראי שקלי: עד שלושה תשלומים שווים ללא ריבית של יתרת הסכום לאחר תשלום המקדמה על פי התנאים כדלקמן:
  • כל תשלום ייגבה מידי חודש עוקב
  • התשלומים יבוצעו בהצמדה למחיר הטיול הנקוב במט״ח על פי הסדרי המרה המפורסמים ע״י חברת האשראי (בד״כ: יום החוב - יום המרה)
  • התשלום האחרון עבור הטיול יתקבל לא יאוחר מחודש ימים לפני תאריך יציאת הטיול.מידע אודות תנאים ואחריות > • טיסות בינלאומיות ישירות בחברת התעופה ״ארופלוט״ בנתיב: תל אביב - סנט פטרבורג - תל אביב
 • מיסי נמל, היטלי דלק וביטחון נכון ליום פירסום התוכנית
 • ייתכן שינוי המחיר על ידי חברת התעופה ורשויות נמלי התעופה. המחיר הסופי ומעודכן ייקבע ביום רכישת הטיול
 • מלונות מדרגה ראשונה או דרגת תיירות גבוהה בחדרים זוגיים
 • כלכלה: חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחת ערב מידי יום) כולל גם ביום ההגעה
 • תחבורה: אוטובוס תיירים נח וממוזג על פי התוכנית. כולל העברות מ/אל שדה״ת
 • ביקורים וסיורים מודרכים על פי המפורט בתוכנית הטיול
 • הדרכה: מדריך/ה ישראלי/ת של ״עולם אחר״ ומדריך מקומי דובר אנגלית
 • תשר לנותני השירותים בחו״ל (נהגים, מדריכים מקומיים, נותני השירותים במסעדות וסבלים)
 • שירותי סבלות בבית המלון ($3 לאדם)

 • תוספת לחדר יחיד
 • הנחה לשלישי בחדר (יתרה בכך, אין אנו ממליצים הזמנת חדרים לשלושה)
 • כל שינוי במחיר של מיסי נמל, היטלי דלק ובטחון שיחולו מיום פירסום תוכנית הטיול וליציאה בפועל
 • חשוב! ביצוע ורכישת ביטוח נסיעות ומטען אישי מכל סוג כולל תוכניות להרחבת הכיסוי הביטוח - רק באחראיות הנוסע
 • הוצאות אישיות
 • כל שינוי בדמי הטיפול בהסדרי תעופה או סידורי קרקע על פי דרישה אינדיבידואלית
 • תשר למדריך ישראלי
 • יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה וסדר הביקורים
 • כל שינוי בהסדרי התעופה שיגרום פגיעה במסלול הטיול אינו נמצא בשליטתה ותחום אחריותה של ״עולם אחר״ 
 • יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה
 • כל שינוי במחיר הטיסות יגרום לשינוי במחיר הנוסע
 • המסלול מתבסס על טיסות ישירות המופעלות ע"י חברת התעופה, הפעלתן ולוחות הזמנים שלהן אינם בתחום האחריות של "עולם אחר“
 • כרטיסי הטיסה יימסרו רק עם השלמת כל התשלום שהתחייב במלאו
 • התשלום בשקלים/מט"ח, לפי שער הדולר המחאות והעברות גבוה ביום התשלום ויבוצע לפני מועד היציאה
דמי ביטול עבור טיסות - דמי הביטול ייגבו על-פי דרישתה של חברת התעופה המפעילה.

דמי ביטול עבור שירותי קרקע – ייגבו לפי תקנון חברת עולם אחר על פי הפירוט:

 • ממועד ההרשמה ועד 60 ימי עבודה לפני מועד היציאה לטיול – ייגבו דמי טיפול על-סך 100 $ למטייל
 • 45-59 ימי עבודה לפני מועד היציאה לטיול- ייגבו 15% מעלות שרותי הקרקע
 • 30-44 ימי עבודה לפני מועד היציאה לטיול- ייגבו 25% מעלות שרותי הקרקע
 • 15-29 ימי עבודה לפני מועד היציאה לטיול- ייגבו 50% מעלות שרותי הקרקע
 • 14-8 ימי עבודה לפני מועד היציאה לטיול- ייגבו 75% מעלות שרותי הקרקע
 • 7 ימי עבודה לפני תאריך היציאה - ייגבו דמי ביטול בגובה 100% מעלות הטיול
מטיילים יקרים, נשמח לקבל פניות באמצעות הטופס או בטלפון 1-700-708-999

*שדות חובה