אני מאשר לקבל חומרים פרסומיים מ"עולם אחר" לכתובת המייל שלי

פרו היא התמצית המושלמת של כל מה שטוב בדרום אמריקה- מפגש עם התרבויות העתיקות ביותר, פיוז'ן קולינרי המושפע מהמטבח האסייתי, האפריקאי והספרדי, ארכיטקטורה חדשנית ופורצת דרך, אריגים ססגוניים עשויים במלאכת יד ונוף עוצר נשימה מהפסגות הלבנות של הרי האנדים עד לעומקו של נהר האמזונס העצום.

הטיול בדגש מיוחד לשמורות טבע מהיפות בעולם, יערות הגשם, אחד משבעת פלאי העולם – מצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), השווקים אינדיאנים המרתקים, ואתרים היסטוריים באחת מהמדינות המדהימות ביותר ביבשת. כמובן לא נפסח על המטבח הפרואני, שנחשב למטבח הטוב שביבשת אם לא בעולם.


ימים 1-2| תל אביב (Tel Aviv) - לימה (Lima)

נצא בטיסת אחר הצהריים אל לימה דרך יעד ביניים באירופה (מדריד). עם ההגעה בשעות הבוקר המוקדמות נפגוש את הצוות המקומי וניסע להתמקם במלוננו.

לאחר מנוחה והתרעננות נאכל ארוחת צהרים טיפוסית פרואנית, זהו מפגשנו הראשון עם המטבח הפרואני (הנחשב לטוב של יבשת דרום אמריקה). לאחר ארוחת הצהרים נצר לסיור בחלקים המודרניים והקולוניאליים של העיר עם דגש על שכונת Miraflores ו-San Isidro, נעבור דרך אתר קדוש של האינקה ומשם נמשיך למרכז ההיסטורי של העיר ולכיכר המרכזית (Plaza de Armas). נסיים את הסיור במוזיאון לרקו שבו אוסף מרשים של פריטים מההיסטוריה הפרואנית (כולל פריטים מהתקופה ה-פרה קולומביאנית).
נחזור למנוחה קצרה במלוננו ואחריה נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית בה שוב נוכל לטעום מן המטעמים הפרואנים הנפלאים.
לינה בלימה.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 3 | יום באיי פלומינו (Palomino Islands) הכולל שחייה עם אריות הים

היום נצא לשיט על יאכטה באיי פלומינו, קבוצת איים בים קלאו (Callao).
נבקר באי קמוטל, משם נמשיך לאי סן לורנצו, הגדול במדינה ואז לאי אל פרונטון (El Fronton), שם תוכלו לצפות בשרידי בית כלא שפעל באי בעבר. נבקר גם באיי קאווינצאס, מרכז הגואנו (לשלשת ציפורים לשימוש חקלאי) החשוב ביותר באזור.
בסוף נגיע לאיי פאלומינו, ונצא לשחייה עם כ-8000 אריות הים שחיים באי.

איי קמוטל (Camotal) היו פעם חלק מעיר הנמל הישן El Callao. המקום שקוע מתחת למים מאז רעידת האדמה של שנת 1746. בזמן גאות קיימת אפשרות לצפות בשאריות מעל לפני הים.

אחר הצהרים נצא למופע מרהיב של מזרקות ובסיומו נצא לארוחת ערב עם הופעת ריקודים פרואנים.

לינה בלימה.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 4 |  לימה - פואראו מלדונדו (Puerto Maldonado)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה תעופה ונעלה על טיסה לעיר המרכזית בעומק הג'ונגל הפרואני פוארטו מלדונדו. עם הנחיתה נעבור להפלגה בנהר ה-Madre de Dios לליבו של היער, שם נתמקם בלודג' שיהווה נקודת הבסיס לטיולנו ביער הגשם הייחודי בימים הקרובים. ניחשף לאחת ממערכות האקולוגיות המרשימות בעולם, נטייל בשבילי היער, נשלב שייט בנהר ונצפה תוך כדי בבעלי חיים ייחודיים לאזור זה.

הלודג'ים ביערות הגשם הם לודג'ים נוחים בדגש על שמירה אקולוגית. אין חשמל (פרט לחשמל סולארי לשירותים בסיסיים). ישנים בבקתות בג'ונגל ושומעים את כל הנעשה סביב. חוויה מרתקת של פעם בחיים.

נצא לטיול ראשון ביער הגשם, ברשת השבילים המקיפה את הלודג'. נוכל לגלות את היופי, המורכבות והשבריריות של היער ותהיה לנו הזדמנות לצפות בציפורים ולהיתקל בחרקים אקזוטיים. הלילה נערוך טיול נהר לילי, בו נוכל לחזות במהפך מעולם היום לעולם הלילי. נצפה בציפורים וחיות הלילה המתחילות כמו הינשופים, הקפיבארות והקאימנים הגדולים. בהמשך נהנה מארוחת ערב ונוכל לחזור מוקדם לבקתה או להצטרף לשיחה על חוויית המגורים בג'ונגל תוך כדי האזנה לצלילי הלילה המסקרנים של הג'ונגל.

לינה בלודג'.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 5 | הג'ונגל בפוארטו מלדונדו

היום יוקדש לטיול וחווית הג'ונגל. נצא לסיורים רגליים, תצפיות על בעלי חיים ונשוט על הנהרות כדי לראות אזורים נוספים ביער הגשם. במהלך הבוקר נצא לאגם סנדובל בשמורה הלאומית טמבופטה. נשוט בקאנו על האגם, ביתם של מינים רבים בסכנת הכחדה, צבי ים יחודיים, ציפורים ותוכים, לוטרות ענק, קופים ועוד... נחזור לארוחת צהרים בלודג'. אחר הצהרים נבקר במגדל תצפית ממנו נוכל לראות מיני חיות רבות נוספות. בהמשך היום נצא לטיול האנקונדה לאורך 200 מטר גשרי עץ מעל הביצה ונקווה למצוא אנקונדות. נחזור לארוחת הערב בלודג'.

לינה בלודג'.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 6 |פוארטו מלדונדו - קוסקו (Cusco)

לאחר ארוחת בוקר ניפרד מהג'ונגל ונשוט חזרה לפוארטו מלדונדו. נבקר בבית פרפרים, בפרו יש 3700 סוגי פרפרים ונוכל להכיר את רובם בביקורנו. משם נמשיך לשדה התעופה ונעלה לטיסתנו לעיר קוסקו (Cusco).

קוסקו (Cusco) היא אחת הערים המרכזיות בפרו, בגובה 3,430 מטר מעל לפני הים, אוכלוסייתה 435,000 תושבים. העיר הייתה בירת אימפריית האינקה והיא העיר העתיקה ביותר ביבשת. ב-1983 הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. קוסקו שוכנת בגובה רב של כ-3,400 מטר, עובדה המשפיעה על האקלים הקריר של העיר.

עם ההגעה נצא לסיור בעיר, נתחיל בעצירה בנקודת התצפית San Cristóbal הצופה על העיר, נבקר בשוק סן פדרו במרכז העיר, נמשיך למקדש Koricancha מתקופת האינקה, שמוקדש לאל השמש עליו בנו הספרדים כנסייה שקיימת עד היום, נבקר בשכונת סן בלאס (San Blas), שכונת האומנים של קוסקו ונסיים בקתדרלה, בעת התפילה. לאחר מנוחה קצרה במלון נצא לארוחת הערב במסעדה.

לינה בקוסקו.
ארוחות כלולות: בוקר, ערב

 

יום 7 | קוסקו (Cusco)

הבוקר נהנה מזמן חופשי עד השעה 11:00 ולאחר מכן נצא לשיעור בישול של המטבח הפרואני הפופולרי, הכולל רקע היסטורי והכנת שתי מנות טיפוסיות ופופולריות: Ceviche , Lomo Saltado (דג כבוש בלימון ובקר מוקפץ). בין הכנת המנות נכין ונשתה גם משקה פסיפלורה. בסיום השיעור נאכל ונהנה מארוחת הצהרים שהכנו.
משם נמשיך לסיור באתרים הארכאולוגיים של העיר, נראה מקרוב את אימפריית האינקה העתיקה, נלמד על סגנון הבנייה הייחודי של העיר והמקדשים ונלמד על החקלאות הייחודית של תרבות זו. נבקר באתר העתיקות סקסאיוומאן (Sacsayhuaman), ששימש בעברו כמבצר צבאי, במקום מראה מרהיב של קירות עצומים שנבנו על ידי בני שבט האינקה מסלעי ענק המונחות בדיוק מושלם זו על גבי זו, ללא כל שימוש במלט. נמשיך לפוקה-פוקארה (Puca-Pucará) ששימש למנוחה ומגורים של בני האינקה. נמשיך לאתר הארכיאולוגי טמבומאצ'י (Tambomachay) לו תפקיד דתי חשוב באותה תקופה. לבסוף נבקר בקנקו (Kenko), אתר ארכיאולוגי בו חגגו את חגיגות השמש, הירח והכוכבים.

לינה בקוסקו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים וערב.

 

יום 8 | אגם פירואי (Piuray)

מצפה לנו יום מלא הרפתקאות, טבע, תרבות וקיאקים באגם פירואי, את ארוחת הצהריים נאכל בפיקניק על שפת האגם.

אגם פירואי (Piuray) הוא אגם ציורי המציע נופים מדהימים של הפסגות המושלגות של שלג של עמק הקדוש, כמו גם נוף האנדי הכפרי הטיפוסי. בבוקר המים מזוגגים ורגועים. האגם הפך להיות פופולרי עבור פעילויות מים כמו קאיקים, צפיה לציפורים וקיימים אזורים מתאימים לפיקניק בשטח.

לינה בקוסקו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים וערב.

 

יום 9 | קוסקו - עמק אורובמבה (Valle Urubamba) - פיסק (Pisac)

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את קוסקו ונצא לעמק הקדוש-עמק אורובמבה (Valle Sagrado – Valle Urubamba).

העמק הקדוש של האינקה מורכב מנחלים רבים היורדים אל תוך העמק על ידי מפלים ועמקים קטנים. יש בו מונומנטים ארכיאולוגיים רבים ועיירות אינדיאניות רבות. עמק זה היה מוערך מאוד על ידי האינקה בשל התכונות גיאוגרפיות והאקלימיות המיוחדות. אחת מנקודות הייצור החקלאיות העיקריות בשל העושר של אדמותיה וזה המקום שבו מגדלים את התירס הטוב ביותר בפרו. בשנת 2006 הוכרז עמק הקדוש של האינקה כאתר מורשת לאומית פרואנית.

בדרכנו נעצור במרכז הטקסטיל Awanakancha ונלמד כאן על תהליך ייצור הטקסטיל בדרך האותנטית של המקומיים. תעשיית הטקסטיל מתבסס בעיקר על צמר האלפאקות.

משפחת הגמלים החיים בפרו ובדרום אמריקה - לאמות (Lama), אלפאקות (Alpacas), גאונקות (Guanacos) והויקוניה (Vicunas). באופן מסורתי ועד עצם היום הזה הלאמות משמשות כחיות עבודה. האלפאקות (Alpacas) ידועות בזכות הצמר שלהן והבשר הרך והטעים. הויקוניה (Vicuna) הפחות מוכרת - אותה מגדלים בעיקר עבור הצמר הידוע בעדינותו ואיכותו.

בהמשך ניסע לעיירה פיסאק (Pisac) ונבקר בשוק הססגוני שלה, שוק האינדיאני המושך אליו מבקרים מקומיים מקהילות מרוחקות, לבושים בבגדיהם הטיפוסיים. בני הכפרים המקומיים מוכרים בשוק את מרכולתם. לאחר ארוחת צהרים מסורתית ניסע לאתר הארכיאולוגי המכונה Inca Pisac, אשר נמצא על ראש גבעה בכניסה לעמק.

לינה וארוחת ערב באזור פיסק.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 10 | עמק אורובמבה - אולנטאיטמבו (Olantaytambo) - רכבת ל-Aguas Calientes

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכפר הקטן והציורי צ'ינצ'רו (Chinchero). נבקר בביתו של אומן טקסטיל, ונראה כמה מהעבודות המקוריות שלו ונלמד על הטכניקות ותהליך היצירה שלו. לאחר מכן נבקר בחורבות כפר מתקופת האינקה (המאה ה-15) ונהנה מתצפית פנורמית יפהפייה על הכנסייה היפה והמסורתית. נצא לכיוון אולנטאיטמבו (Ollantaytambo) ובדרך נעצור במבצר ששימש גם כמרכז דתי המהווה נקודת תצפית על העמק הקודש.
נמשיך לתחנת הרכבת וניסע לאגואס קליינטס (Aguas Calientes) עיירה שמוכרת גם כמאצ'ו פיצ'וMachu) Picchu Village). משם נמשיך לתחנת הרכבת וניסע למאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu).
 
לינה באגואס קליינטס.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 11 | Machu Picchu "הפסגה העתיקה" – אחד משבעת פלאי עולם

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לאתר המוכר והידוע מאצ'ו פיצ'ו. נצא לסיור באתר המדהים הכולל ביקור ב-"מקדש השמש" ועליה להר "Huayna Picchu Mountain", בהמשך נעלה על רכבת ה-Vistadome המאפשרת להתרשם מהנופים המרהיבים במהלך הנסיעה. בסוף היום ניסע ברכב חזרה לקוסקו.

מאצ'ו פיצ'ו - "הפסגה העתיקה", נבנה כמבצר ושימש כבירת אימפריית האינקה. המקום התגלתה רק במאה ה-20, כ-400 שנה לאחר נפילתה. בהיותה בלתי נראית לכל מי שאינו יודע את מיקומה, היא נשארה שלמה גם כאשר הכובשים הספרדים כבשו את פרו. כיצד בנו האינקה את המצודה המפוארת הזאת וכיצד הצליחו להעביר אלפי טונות של סלעים במעלה ההר ואיך הצליחו לחבר אותם מבלי להשאיר אפילו מרווח קטן ביניהם - מדובר בתעלומה. עדיין לא המציאו את הגלגל והם גם לא נעזרו על ידי בעלי חיים, ולכן הכל היה צריך להיעשות באמצעות כוח אנושי. אחד המאפיינים העיקריים של אדריכלות האינקה הוא האופן בו הם איבדו את גושי האבן, הם היו משאירים צדדים רבים שיתאימו זה לזה באופן מושלם ללא צורך במלט. סוג זה של עיצוב הגביר את יציבות הקיר, אשר היה הכרחי מאוד בשל רעידות אדמה תכופות. האתר ננטש מיד לאחר נפילת האימפריה, עקב הפלישה הספרדית ונשאר שלם מתחת ליער סבוך עד לגילויו בשנת 1911.

לינה בקוסקו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 12 |יום מלא בעמק הקדוש

הבוקר נצא למכרות המלח של מאראס (Maras) שבהן כורים את המלח הטוב ביותר בעולם. לאחר מכן, נבקר ב-Moray, אתר ארכיאולוגי מרתק של בני האינקה. נבקר בטרסות הקונצנטריות הענקיות ששימשו כמעבדה בוטנית. נמשיך לביקר בקהילת מיסמינאי ((Misminay שם התושבים יקבלו את פנינו עם מוסיקה וריקודים. נוכל ללמוד על הגידולים החקלאיים ועל אומנות הטקסטיל המקומית. כל משתתף יוכל להתנסות בשתיים מהפעולות הבאות: חקלאות/ אריגה/פעילות בניה בעזרת לבני בוץ/שיעורי בישול/רכיבה על חמור/שיעור Quechua (השפה המקומית).
לינה בקוסקו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב - ארוחת ערב במסעדה מקומית עם מופע פולקלורי

 

יום 13 |קוסקו - פונו

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נתחיל ביום נסיעה לפונו השוכנת על גדות אגם טיטקאקה. בנסיעתנו נוכל לחוש את הרי האנדים במיטבם, את הנופים המרהיבים, ונהנה מעצירות מעניינות בדרכנו. נבקר בכנסיית סן פדרו בעיירה Andahuaylillas - בניין יפהפה מהמאה ה-17. לאחר מכן, נבקר בחורבות ראקצ'י, המכונה גם מקדש האל וירקוצ'ה.

וירקוצ'ה (Viracocha), האל העליון של האינקה, אביהם של כל אלי האינקה והוא זה שיצר את האדמה, השמים, השמש, הירח וכל היצורים החיים. כשסיים את עבודתו, מאמינים כי נסע למרחקים רבים כדי ללמד את האנושות והביא את האומנויות התרבותיות לפני שפנה מערבה מעבר לאוקיאנוס השקט ולעולם לא ייראה שוב אך הבטיח יום אחד לחזור. בהיעדרו הוטל על אלים פחותים לשמור על האינטרסים של המין האנושי, וויראקוצ'ה בכל זאת תמיד עקב מרחוק אחר התקדמות ילדיו.

בהמשך נעבור במעבר ההרים לה ראיה (La Raya), הנקודה הגבוהה ביותר בין קוסקו לבין פונו, וכמובן נעצור כדי ליהנות מהנוף. לאחר מכן נמשיך לעיירה פוקארה (Pucara) לביקור במוזיאון האתר הצבאי של האינקה.
לינה בפונו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 14 | פונו - אגם טיטקאקה

לפנינו יום עמוס חוויות באגם טיטקאקה (3800 מ' מעל פני הים)- הימה הגבוהה בעולם בה שטות ספינות. הסיור יתחיל בנמל של האי טקיליה (Taquile), שם יקבלו את פנינו התושבים במסורות, מנהגים ותלבושות צבעוניות. תושבי האי הם בעלי מלאכה מיומנים ומשתמשים בטכניקות שפותחו במהלך מאות שנים על ידי אבותיהם. נתקבל בברכה לאחד הבתים כדי להשתתף באחת ממלאכות היד- אריגה. לאחר מכן נהנה מארוחת צהרים מתוצרת מקומית. משם נחזור לנמל ונעלה על ספינה לשיט לאיים הצפים של בני שבט האורו (Uros) ונתרשם מאורח חייהם של המקומיים. לפי המסורת המקומית, באגם נולדו אבות האינקה וכאן למעשה נוסדה תרבות מפוארת זו אשר ב-500 שנה השאירה חותם כה אדיר המתפרש על פרו ועל היבשת כולה.
לינה בפונו.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 15 | אגם טיטקאקה -  קניון קולקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון קניון קולקה כשברקע נופים מרהיבים של טרסות חקלאיות, הרי האנדים המושלגים וכפרים קטנים. בדרך תהיה אפשרות לפגוש את כל חיות הבר המדהימות הטיפוסיות לאזור. תושבי האזור ידועים בתלבושותיהם המסורתיות המקושטות והצבעוניות.
לינה באזור קניון קולקה.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

יום 16 | תצפיות על עופות הקונדור - ארקיפה

הבוקר נצא מוקדם ל-"Condor Cross" המקום הכי טוב לתצפית מרהיבה על הקניון, ובמזג אוויר מתאים נוכל לראות את עופות הקונדור של דרום אמריקה במעופם.

קניון קולקה הוא אחד הקניונים העמוקים בעולם (עמוק פי 2 מגרנד קניון בארה"ב) ומעליו הר הגעש סבנקאיה. בדרך מטה יתגלו בפנינו נופים יוצאי דופן. עומק הקניון 2000 מטר, הכבישים מצדדיו בגובה 4000 מטר, כשבין לבין זורם נהר קולקה.

בהמשך נוכל לראות את ה"קברים התלויים" ב-Choquetico. משם נמשיך לביקור בעיירות Maca, Achoma  ו-Yanque שם נבקר בכנסייה הלבנה היפהפייה. נמשיך לכיוון ארקיפה ונעבור באזור של הרי הגעש. התצפית היפה ביותר תהיה ב-Patapampa – "תצפית הרי הגעש". משם ניסע לארקיפה.

ארקיפה,  "העיר הלבנה", היא אחת מהערים היפות בפרו כולה, יש הטוענים בכל אמריקה הלטינית. מרבית הבתים בנויים מאבן וולקנית לבנה זאת בשילוב ארכיטקטורה קולוניאלית. העיר ממוקמת לרגלי הר הגעש אל מיסטי המפורסם בשל צורת החרטום הייחודית לו. ההר מתנשא לגובה 5822 מטר, את פסגתו המושלגת ניתן לראות מכל פינה באזור. ארגון אונסק"ו בחר להכריז על העיר בשנת 2000 כאתר מורשת עולמית, בכדי להבטיח את שימורה.

לינה בארקיפה.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב

 

יום 17 | חזרה ללימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה של ארקיפה ונטוס חזרה ללימה, עיר הבירה. לאחר התארגנות במלון נצא לארוחת צהרים במסעדה מקומית. נעשה סיור בשכונה הבוהמית של ברנקו (Barranco) הנחשבת לרומנטית והבוהמית ביותר של העיר, ובה אמנים רבים מהמובילים בפרו, מוזיקאים, מעצבים וצלמים. הטיול הרגלי בברנקו הוא השילוב המושלם של היבטים תרבותיים מהנים ושלווה. את ארוחת הערב האחרונה בפרו נאכל במסעדה תוך כדי צפייה בהופעה.
לינה בלימה.
ארוחות כלולות: בוקר, צהרים, ערב


יום 18 | לימה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר מוקדמת ניסע לשדה התעופה ממנו תצא הטיסה שלנו, דרך יעד ביניים, חזרה לת"א. נחיתה ביום למחרת בשעות הלילה המאוחרות.

07/07/2020
25/07/2020
18
מודרך בעברית
מחיר לאדם בחדר זוגי: 6980  $
תוספת לחדר יחיד: 2450  $
מדריך הטיול:  אלברט ספייר

*הנחת הרשמה מוקדמת - 100 $ לאדם עד לתאריך 31/03/2020
 • מדריך ישראלי מיומן מצוות "עולם אחר"
 • מפגש הכנה בת"א במשרדי ״עולם אחר״ לפני היציאה לטיול
 • הרצאות בערבים על מגוון רחב ומרתק של נושאים
 • מדריך מקומי דובר אנגלית לאורך כל הטיול
 • טיסות בינלאומיות דרך יעד ביניים
 • טיסות פנימיות כמפורט בתוכנית
 • מיסי נמל וביטחון
 • לינה במלונות ברמת 4-5 כוכבים
 • כלכלה מלאה לאורך כל הטיול כפי המפורט בתוכנית, למעט יום 6
 • נסיעה באוטובוס פרטי
 • דמי כניסה לאתרים על פי התוכנית
 • תשר לנותני שירות המקומיים
 • ארוחות/שתיה נוספות
 • הוצאות אישיות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • קבוצה קטנה עד 16 משתתפים
 • יציאת הטיול מותנית בהשתתפות 10 מטיילים
 • חיסונים - יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים
 • יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה
 • יתכנו שינויים בסדר הביקורים במסלול בשל אילוצי מזג האוויר, הוראת השלטונות או שיקולי מדריך הטיול
 • כל שינוי במחירי הטיסות ומיסי הנמל יגרום לשינוי במחיר לנוסע
 • התשלום בשקלים/מט"ח, לפי שער הדולר המחאות והעברות ביום התשלום ויוסדר לפני מועד היציאה
 • לתשומת לבכם, יש צורך בלפחות 3 דפים ריקים בדרכון
 • יש צורך בדרכון בתוקף למעלה מ-6 חודשים מיום היציאה מהארץ ועד פקיעת תוקפו
 • המסלול מתבסס על טיסות המופעלות ע"י חברת התעופה, הפעלתן ולוחות הזמנים שלהן ואינם באחריות של "עולם אחר"
 • ט.ל.ח.
לפי חוק הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק, ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה, מיום ביצוע העסקה, ובתנאי שמועד ביטול העסקה חל בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות.
במקרה זה ייגבו דמי ביטול של 5% או 100 ₪ לאדם, לפי הנמוך מהם.
* תנאי ביטול אלה חלים על רכישת שירותי תיירות מספקים הכפופים לחוק הגנת הצרכן הישראלי


 • לפי תקנון חברת עולם אחר, החל ממועד ההרשמה ועד 60 ימי עבודה לפני תאריך היציאה לטיול –
  ייגבו דמי ביטול בגובה 100$ לכל נוסע

 • 45-59 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו דמי ביטול בגובה 15% מעלות הטיול
 • 30-44 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו דמי ביטול בגובה 25% מעלות הטיול
 • 15-29 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו דמי ביטול בגובה 50% מעלות הטיול
 • 14-8 ימי עבודה לפני תאריך היציאה – ייגבו דמי ביטול בגובה 75% מעלות הטיול
 • 7 ימי עבודה לפני תאריך היציאה - ייגבו דמי ביטול בגובה 100% מעלות הטיול.
*בטיסות בינלאומיות דמי הביטול ייגבו על פי דרישתה של החברה המפעילה ובכפוף לחוק הגנת הצרכן

מטיילים יקרים, נשמח לקבל פניות באמצעות הטופס או בטלפון 1-700-708-999

*שדות חובה