יום 1 | תל אביב - שנחאי

בשעות הצהריים המוקדמות נצא בטיסה אל בירת החוף המזרחי של סין - שנחאי.
לינה בטיסה

ימים 2-3 |שנחאי - הפתעה

בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בשדה התעופה החדיש של שנחאי. עם הנחיתה נצא להתרעננות של ארוחת בוקר באחד מבתי המלון. בתום הארוחה נעלה על רכבת מהירה ונצא בנסיעה אל אחד היעדים הטובים ביותר, שאינו מוכר לצלמים מהמערב כאחד מהמקומות המרגשים לצילום עבור הצלמים הסינים. נכיר אנשים מדהימים, תרבות מרגשת, שיטות דייג מרתקות ועוד. מה שמו של היעד? אנו משאירים זאת כהפתעה.

לינה של שני לילות באזור

יום 4 |  גווילין (GUILIN) - לונגשן (LONGSHENG)

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בטיסה פנימית לגווילין ומשם בנסיעה צפונה לכיוון לונגשן. בדרכנו נעצור לביקור בעיר העתיקה דאשו. יעדנו להיום הן טרסות האורז של בני מיעוטים. נצפה בקציר האורז, באיסופו ובמראה השדות בצבעי זהוב מיוחדים... עיבוד השדות ותחילת הצפתן מחדש. לקראת שקיעה ועם השחר מחזירים המים את אור השמש ויוצרים מדרגות דמויות מראה - מחזה מרגש ומרהיב.

לינה בעיר לונגשן

ימים 5-6 | לונגשן - יאנגשו (YANGSHUO)

נקום השכם בבוקר לצילומי זריחה מראש אחת התצפיות הטובות באזור. נסייר בטרסות האורז ובין המקומיים המעבדים את גידולי האורז. לקראת הצהרים נצא בנסיעה דרומה לכיוון יאנגשו, עיירה ציורית הממוקמת על גדות נהר הלי ונקדיש לה את היומיים הקרובים. נבקר בכפרים קטנים הנמצאים מחוץ למסלול התיירות השחוק. נעקוב אחרי הדייגים המקומיים העושים שימוש בקורמורנים לשליית דגים מעומק הנהר. מספר דייגים יצטרפו אלינו לצילומי דיוקן ושקיעה, כך נוכל לקבל את הטוב ביותר בצילומי דייגי הקורמורנים. נבקר בשווקים מקומיים, נתור לאורך הנהר אחרי אובייקטים מעניינים לצלם ונגיע לשכיות חמדה נסתרות, המוכרות לנו מסיורים קודמים באזור.

לינה של שני לילות בעיר יאנגשו

יום 7 | גווילין (GUILIN) - קונמינג (KUNMING) - יואן יאנג (YUANYANG)

בהתאם לשעת יציאת הרכבת המהירה נצא עם שחר למקום נסתר לאורך הנהר. בשעה זו משתקפים רכסי ההרים במי הנהר כמראה ומספקים הזדמנות נהדרת לצילום. בתום הביקור נסע אל תחנת הרכבת בגוילין ממנה נצא ברכבת מהירה אל קונמינג אשר ביונאן. עם ההגעה, בשעות הצהרים, נצא דרומה לכיוון יואן יאנג, אזור כפרי חקלאי, שגם בו מגדלים אורז בטרסות. אל יואן יאנג נגיע לקראת שקיעה, מהזמנים הטובים ביותר לצילום האזור המופלא הזה.

לינה בעיר יואן יאנג

יום 8 |יואן יאנג

נשכים קום ונצא אל הטרסות ליום צילומים מרתק ועמוס. נקדיש את היום כולו לסיור בין השדות, ביקור בכפרי המיעוטים, ולקראת שקיעה נגיע שוב אל הטרסות, הפעם מזווית שונה.

לינה בעיר יואן יאנג

  

יום 9 | יואן יאנג - ג'יאנשוי (JIANSHUI)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום המוקדש לתרבות המקומית המשתנה ללא הרף תוך כדי הנסיעה ברחבי יונאן. נבקר בכפרי מיעוטים, נכיר ונצלם מלאכות מקומיות, ארכיטקטורה מקומית מעניינת. נבקר העיר העתיקה של ג'יאנשוי שם נבקר במקדש המקומי ובבית מלאכה ליצור טופו.

לינה בעיר ג'יאנשוי

 

יום 10 | ג'יאנשוי - דונהואן (DONGCHUAN)

נקום השכם בבוקר ונצא בנסיעה לדונהואן, אזור מיוחד בו הקרקע נצבעת ע"י תחמוצות שונות בגווני אדום-חום-סגלגל. לקראת השקיעה נגיע אל עמק לושיה (Luoxia), השדות מדורגים בצורה מרהיבה. משמעות שם העמק בסינית הוא "עננים צבעוניים נופלים מן השמים", עם שם כזה לא קשה לדמיין את הנוף המדהים של העמק.

לינה בעיר דונהואן

 

יום 11 | דונהואן – קונמינג (KUNMING)

נקום השכם בבוקר לצילומי זריחה ונמשיך את היום בסיור בין הגבעות והכפרים הסובבים את אזור "האדמה האדומה" של דונהואן. נמשיך לסיור בין גידולי החקלאות המקומיים הפורחים וצובעים את הגבעות בעשרות גוונים שונים ונקנח את היום בשקיעה יפה. לאחר השקיעה נגיע אל עבר קונמינג שם נלון.

לינה בעיר קונמינג

 

ימים 12-13 | קונמינג - שנגחאי - תל אביב

הבוקר ניפרד מהנופים הכפריים של יונאן ונחל במסענו חזרה ארצה. נצא בטיסה לשנגחאי ונגיע אל העיר הגדולה לקראת הצהריים. נסייר במקומות המפתח של העיר, נגיע אל אתרי תצפיות מרהיבים של עיר החדשה, אך לא נפסח גם על השכונות ההיסטוריות. נסיים את סדנת הצילום במראה מרהיב של שנחאי ממרומי אחד המגדלים הגבוהים בעולם. נוף עוצמתי של אחת הערים המרתקות בסין. לקראת שעות הערב נגיע אל שדה התעופה ונמריא אל תל אביב. נחיתה בארץ בשעות הבוקר של יום המחרת.

לינה בטיסה