פורטוגל ומדירה טיול לחו"ל- מסע לארץ מרתקת- עולם אחר
 
אסיה   אפריקה   אמריקה   אירופה   אוסטרליה   יעדים אקזוטיים
1-700-708-999
 
  טיולים וחופשות
   הצטרפו אלינו
   צפו בערוץ שלנו

 
 
רשימת תפוצה
   להצטרפות לרשימת התפוצה רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
  
 מה מייחד את הטיול שלנו?


 

 
 לפרטים צרו קשר
 חזרה לעמוד אירופה
מסלול הטיול לפורטוגל ומדירה
   
         
טיול לפורטוגל ומדירה - מסע לארץ בה היבשה נגמרת והים מתחיל- 12 ימים

בטיול זה נכיר לעומק את המדינה המערבית ביותר באירופה, פורטוגל. נתוודע למגוון הרחב של הנופים היפהפיים הטמונים בחובה ולתרבות העשירה של אחת הארצות העתיקות ביותר ביבשת אירופה. נמשיך לטייל באי מדירה המשופע טבע ונוף השוכן באוקיינוס האטלנטי, מערבה לצפון אפריקה והנמצא בריבונות פורטוגל. האקלים באי ממוזג במשך כל ימות השנה ההופך אותו ליעד חופשה אידיאלי.
 
   
 מה בתוכנית?

יום 1 : תל אביב - ליסבון 
המראה מנמל התעופה בן גוריון בטיסה סדירה והגעה לליסבון. העברה לבית המלון. לאחר מכן נצא לסיור בעיר למגש מרתק עם אתריה השונים. 
לינה בליסבון. 

יום 2 : ליסבון – Castelo de Vide 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בו נגלה את ליסבון. נצא לסיור ב EVORA ונבקר ב- Ossuary Chapel ובמרכז העיר ההיסטורית, אשר זכתה לאות אונס"קו כאתר מורשת עולמי. משם נמשיך לCastelo de Vide. 
שם נלון. 

יום 3 : תומאר – פאטימה – קויימברה 
עם בוקר נצא בנסיעה לעיירה תומאר בה נבקר בבית הכנסת ע"ש אברהם זכות שנוסד בימי הביניים וכיום משמש כמוזיאון יודאיקה (חפצים שונים השייכים ליהדות ולא"י מתקבלים בשמחה). משם נמשיך לכיוון עיירת הצליינים פאטימה, שם נלמד להכיר את פן התגלות הקדושים בנצרות על גווניו. נמשיך בנסיעה בנוף מרהיב עד אשר נגיע לעיר האוניברסיטאית המקסימה קויימברה. 
לינה בקויימברה. 

יום 4 : קויימברה - בוסאקו - פורטו 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר קויימברה, שם נבקר בכנסיית Santa Cruz ובאוניברסיטת Se Velha, שהיא אחת מהישנות ביותר באירופה. נמשיך לבואסקו, שם נצא לטיול רגלי בפארק הטבע היפה. 
נסע לפורטו, שם נלון. 

יום 5 : פורטו – ברגה- גוימארס- פורטו 
בבוקר נצא לסיור בפורטו, נבקר ברובע ה-Riberia, בארמון ה- Stockexchange, ובקתדראלת פורטו. 
נבקר במרתפי היין של פורטו ואף נטעם מיינה המשובח, משם נצא לשייט על נהר הדוראו. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך לעיר ברגה, מרכז חשוב לכנסיה הקתולית הרומית, בה נבקר במקדש Bom Jesus, הממוקמת על מדרונה המזרחי המכוסה יער של בגרה. לאחר נמשיך לגוימארס ונבקר במרכז העיר ההיסטורי. 
נסיעה חזרה לפורטו, שם נלון. 

יום 6 : באטאלה- נאזארה 
לאחר ארוחת הבוקר ניסע ל באטאלה ונבקר במנזר Sta Maria da Vitoria. נמשיך לנאזארה ושם נעלה לנקודת תצפית, ונזכה לראות את הנוף המרהיב המשתקף. 
לינה בנאזארה. 

יום 7 : אובידוס- סינטרה- קאבו דה רוקה- קאסקאיס - ליסבון 
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בעיר אובידוס , אחת הערים המקסימות והאטרקטיביות בפורטוגל, נמשיך לעיר סינטרה שהיתה חביבה על משפחת המלוכה הפורטוגזית ועל האצולה האנגלית כיעד לנופש בקיץ. בה נבקר בארמון Pena. נמשיך ל- Cabo da Roca, הנקודה המערבית ביותר בפורטוגל ומשם Cascais עיירת נופש הנמצאת מערב לליסבון. 
ארוחת ערב ולינה בליסבון. 

יום 8 : ליסבון- מדירה 
ביום זה תתבצע העברה לשדה התעופה שבליסבון, משם נטוס למדירה. 
לאחר הנחיתה תתבצע העברה למלון. בשעות אחה"צ נצא לחצי יום סיור, נבקר ב- Pico dos Barcelos, וב- Eira do Serrado, משם נעלה בדרך קצרה לנקודת התצפית Pico do Serrado, אשר ממנה נתצפת על הנוף המדהים של הכפר Village of Curral das Freiras, ועל פסגותיה הגבוהים ביותר של מדירה. נמשיך לטיול דרך הגבעות של Monte , כפר קטן וציורי הנמצא מעל פונצ'ל הבירה, הנודע במגדלי כנסייה וגנים ציבוריים מדהימים, נבקר אצל יצרן רקמות מקומי ומשם נמשיך לטעימת יין. 
לינה בפונצ'אל. 

יום 9 : מערב מדירה 
יום זה יוקדש לסיורים בצפון מערב מדירה , נבקר בכפרי דייגים ונבקר בין היתר בעיירות הציוריות קאמרה דה לובוש וריברה ברווה, ובפורטו מוניש הייחודית. זמן חופשי ינתן לארוחת הצהריים ולאחר נמשיך להקיף את האי ונגיע לעיירה סאו ויסנטה ממנה נמשיך לחצות את רכס ההרים בדרכנו חזרה לפונצ'אל. 
לינה בפונצ'אל. 

יום 10 : מזרח מדירה 
היום נכיר את צדו המזרחי של האי ונתחיל את סיורנו בעיירה קאמאשה הנחשבת לאחד המקומות היפים ביותר באי והידועה בעיקר בזכות עבודות היד הייחודיות של בני המקום. נבקר ב Pico do Arierio, ההר השני בגובהו במדירה ובעיירה סנטנה. בתום הסיורים נשוב לפונצ'אל דרך Portela הידועה בנופיה היפים על החוף הצפוני. נעצור בעיר Machico, אשר לחופה ירדו מגליה הראשונים של מדירה . 
לינה בפונצ'אל. 

יום 11: מדירה 
נצא מהמלון בבוקר לחצי יום סיור בה נגלה את שווקיה היפים של פונצ'אל ונבקר בגנים הבוטנים. מכאן נמשיך לסיור ברכבל. את אחר הצהריים נשלים לקניות אחרונות. 
לינה בפונצ'אל. 

יום 12 : מדירה – ליסבון – תל אביב 
העברה לשדה התעופה בפונצ'אל לטיסה לליסבון לתל אביב.

נשמח לקבל את פנייתך ולבנות עבורך מסלול טיול פרטי, טיול שכולו שלך  לפרטים צור קשר עם משרדינו 

בטלפון 1700-708-999 


מומלץ !!! שלח טופס ונהיה עמך בקשר בהקדם האפשרי
>> 

Go Back  Print  Send Page
כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת עולם-אחר גיאוגרפי בע"מ.