טיבט- טיול לטיבט, טיול בטיבט, טיול מאורגן- עולם אחר
 
אסיה   אפריקה   אמריקה   אירופה   אוסטרליה   יעדים אקזוטיים
1-700-708-999
 
  טיולים וחופשות
   הצטרפו אלינו
   צפו בערוץ שלנו

 
 
רשימת תפוצה
   להצטרפות לרשימת התפוצה רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
 דף הבית >> המזרח הרחוק ואסיה טיולים >> טיבט
 
טיבט - TIBET

טיבט, החבוייה בהרי ההימלאיה, אחת הארצות המסתוריות ביותר בעולם. טיבט היא ארץ בראשית של מדבר אין סופי, המעוטר בפסגות מושלגות, נהרות גועשים וכתמי ירוק הצובעים את נקודות הישוב הדלילות. מנזרים וסטופות בודהיסטיות הגבוהות בעולם. בידודה במשך השנים היווה מקור לעוצמה תרבותית ודתית מיוחדת במינה. נטייל בטיבט בג‘יפים (שבעה ימים) ונעבור להמשך טיול בנפאל. ממלכת נפאל היא מדינה קטנה ושלווה מדרום לטיבט שביקור בה הוא חוויה לכל החושים. טיולנו בנפאל הוא מפגש של תערובת ססגונית ומרתקת של תרבויות, דתות ואורחות חיים בנופים עוצרי נשימה. בטיולנו הפעם ננסה "לגעת" בהרים הגבוהים בעולם, נעבור בסמוך לאוורסט, נראה את המקדשים והאתרים היפים מיחודים שבה, ונכיר עם ידידותי, חם וחייכני ומיוחד.
 
   
מסלולים לקבוצות בהרשמה פתוחה

טיול לסין טיבט ונפאל - מסע חוצה הימלאיה
טבע ותרבות | 16 ימים
טיולנו יתחיל בסין, ארץ ענק בעלת ניגודים רבים, נסייר בביג'ינג ונמשיך אל להאסה, בירת טיבט, עד לעמק קטמנדו.  טיבט, החבויה מאחורי הרי ההימלאיה, אחת הארצות המסתוריות ביותר בעולם, היא ארץ בראשית של מדבר אין סופי, המעוטר בפסגות מושלגות, נהרות גועשים וכתמי ירוק הצובעים את נקודות הישוב הדלילות, מנזרים וסטופות בודהיסטיות מהגבוהות בעולם.נטייל בטיבט בג‘יפים, ובהמשך, נחצה את ההימלאיה עם הג'יפים לנפאל. 
   
טיול לטיבט ונפאל
טבע ותרבות | 16 ימים
נצא הפעם לטיול חוצה הימלאיה מטיבט לנפאל. הטיול יצא מלהאסה, בירת טיבט, עד לעמק קטמנדו. טיבט, החבויה בהרי ההימלאיה, אחת הארצות המסתוריות ביותר בעולם. בהמשך נעבור לטיול בנפאל. ממלכת נפאל היא מדינה קטנה ושלווה מדרום לטיבט, שביקור בה הוא חוויה לכל החושים. טיולנו בנפאל הוא מפגש של תערובת ססגונית ומרתקת של תרבויות, דתות ואורחות חיים בנופים עוצרי נשימה. 
   
טיול לטיבט - טרק סביב הר קאיילש
טבע ותרבות | 17 ימים
הפעם נצא לטיול וטרק בטיבט, (קורה) סביב ההר הקדוש ביותר באסיה, הר הקאיילש הנחשב לטבור העולם. הטיול יצא מקטמנדו בירת נפאל לטיבט, ויחזור לקטמנדו. הר קאיילאש, קאנג רימפוצ`ה בטיבטית (ובעברית: אבן-חן של שלג), הינו אתר העלייה לרגל הקדוש ביותר ל- 4 דתות שונות ומהווה נקודת מרכז רוחנית ללמעלה ממיליארד בני אדם. להר מגיעים עולי רגל רבים מכל קצוות תבל - הינדים ובני דת הג`יין מהודו, בודהיסטים ממחוזות רבים בהימלאיה ובני דת הבון העתיקה מהרמה הטיבטית. 
 
 
טיבט לנוסע העצמאי וקבוצות סגורות 

טיולים לנוסע העצמאי הינם טיולים המיועדים ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות חברים סגורות, המעוניינים בטיול פרטי.
חברת עולם אחר מתמחה בהתאמה של טיולים לפי דרישת הלקוח ומעמידה לרשותו שירות מקצועי, איכותי ונוח לבניית מסלול אישי לטיול או חופשה בטיבט, תוך שמירה על עצמאות ותחושת בטחון.
הייעוץ נעשה על-ידי המדריכים המנוסים של החברה.

חודשים מתאימים:
מרץ, אפריל, אוקטובר ונובמבר.

אתרים מומלצים לביקור:
להאסה, גיאנטסה, שיגאטסה, אזור האוורסט, אגם נאמטסו, מנזר גנדן.


כל טיול המוצג באתר יכול לשמש כבסיס לטיול אותו תבצעו בצורה עצמאית. צוות עולם אחר ישמח לעשות שינויים במסלולים הקיימים על- פי דרישתכם או לחילופין להפיק טיול שכל כולו נוצר בעבודה משותפת יחד עם הצוות המקצועי של "עולם-אחר".

 
עוד מעולם אחר
 
 
פרטים נוספים על טיבט
אלבום תמונות טיבט
מפת טיבט

סרט מטיול של "עולם אחר" בטיבט - בהדרכתו של איתי שביט

 

Go Back  Print  Send Page
כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת עולם-אחר גיאוגרפי בע"מ.