מדגסקר, טיול למדגסקר, טיול פרטי, קופיפי למור,-עולם אחר-
 
אסיה   אפריקה   אמריקה   אירופה   אוסטרליה   יעדים אקזוטיים
1-700-708-999
 
  טיולים וחופשות
   הצטרפו אלינו
   צפו בערוץ שלנו

 
 
רשימת תפוצה
   להצטרפות לרשימת התפוצה רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
 
 טיול למדגסקר
 טיול אקולוגי-גאוגרפי בדגש טבע ושבטים
15 יום


מדגסקר, האי הרביעי בגודלו בעולם, נותק מהיבשת האפריקנית לפני כ-160 מיליון שנה. עמו בודדו מיבשת האם החי והצומח של אותו עידן קדום, בדומה לאוסטרליה, ניו-זילנד ואיים נוספים שעברו תהליך התנתקות ובידוד. מרבית בע"ח והצמחים במדגסקר הינם אנדמיים, כלומר הם ייחודיים לאי זה ולא ניתן לראותם במקום אחר בעולם, למשל קופיפי הלמור המרהיבים, צמחים מוזרים כמו אלה שנמצא ביער הקוצני, זיקיות מכל מגוון צבעי הקשת, שפע מיני ציפורים אנדמיות, היער המשווני המיוחד ועוד. סביב האי חופים זהובים ושוניות אלמוגים מהיפים באוקיינוס ההודי. מדגסקר הייתה סגורה למרבית המטיילים במשך שנים רבות ולפיכך התשתית התיירותית עדיין בראשיתית במספר מקומות, והמקומיים מגלים סקרנות, חביבות והכנסת אורחים חמה. בטיולנו נחשף למורשת המופלאה של אי קסום זה.

 
צילום: דני בר שחל   צילום: דני בר שחל   צילום: דני בר שחל
         

 מה בתוכנית?

ימים 1-2: ת"א – פריז - אנטנריבו
נצא בטיסת איי פרנס דרך פריז למדגסקר עם הנחיתה ניסע למלון להתארגנות ונמשיך את היום בסיורים בבירת האי- אנטנריבו העיר הגדולה ביותר במדגסקר, המהווה כיום את המרכז העסקי, תקשורתי וכלכלי של המדינה. נבקר ב- Tsimbazaza הגן הזואולוגי והבוטני המיוחד של טאנה שם נוכל לראות מיני בעלי חיים וצמחים נוספים כולל מינים נדירים שכמעט אינם מצויים עוד בבית גידולם המקורי.
לינה ב- Carlton Hotel או דומה לו.

ימים 3-4: אנטננריבו - אנדסיבה (פרינה) - אנטננריבו
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לחלקו המזרחי של האי. ניסע כ- 147 ק"מ לשמורת אנדסיבה, שם נבלה את היוציים הבאים בהיכרות עם החי והצומח המיוחדים ליערות הגשם הטרופיים. נוכל לפגוש בעלי חיים נדירים, זיקיות בשלל צורות וצבעים ומיני בעלי חיים אחרים הייחודיים לבית גידול זה, כמו הגדול בלמורים - האינדרי. בתום הסיור, ביום השני שלנו באיזור, נחזור ללינה באנטנריבו.
לינה ביום 3- Vakona Lodge או דומה לו.
לינה ביום 4- Plaza Hotel או דומה לו.

יום 5: אנטננריבו- פורט דופין- ברנטי
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה לטיסה לפורט דופין. לאחר הנחיתה נמשיך בנסיעה לכיוון ברנטי, שמורה פרטית הידועה בלמורים החיים בה, ביניהם למור קטה ולמור חום. ניסע דרך הררית ירוקה, עשירה בצמחייה, אשר תוחלף לאחר מספר קילומטרים בנוף מישורי , אשר נקרא בידי במקומיים - "היער הקוצני". נחלוף על פני עצי הבאובב המפורסמים ונפגוש את תושבי האזור, בני שבט האנטאנוזי הנפגשים על גדת הנהר לרחצה, כביסה ומפגשים חברתיים. עם ההגעה ניסע ללודג .
לינה ב- Berenty Lodge או דומה לו.

יום 6: ברנטי - פורט-דופין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשמורה. נלמד להכיר את הצמחיה העשירה, ונזכה לקבלת פנים מרגשת מהקופיפים הייחודיים למדגסקר - הלמורים. פירוש שמם של הלמורים בלטינית הוא רוח רפאים, וזאת בשל העובדה שהלמוריים ישנים במשך היום ופעילים בשעות הלילה. הלמורים, שוכני העצים, הינם אוכלי צמחים וחרקים, בעלי אוזניים קטנות ופרוותיות. נערוך היכרות קרובה עם המגוון העשיר של הצמחים ובעלי החיים המיוחדים לחלקו הדרומי של האי. במהלך הסיור נבקר במוזיאון בתוך השמורה המציג כלי נגינה מיוחדים של המקומיים. לאחר מכן נמשיך ונבקר במפעל סיסל, סיסל הוא סוג של צמח מקסיקני המפיק סיב חזק, במפעל נצפה בתהליך העיבוד של הצמח עד שמתקבל סיב . בתום הסיור ניסע חזרה לפורט דופין לארוחת ערב ולינה.
לינה ב- Croix Sud או דומה לו.

יום 7: פורט דופין - אנטננריבו
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר בשמורה פרטית בשם Nahampoana ,השמורה נמצאת כ- 7 ק"מ מזרחית לפורט דופין ובה גן בוטני המשתרע על פני 50 דונם. נוכל לצפות במגוון גדול של למורים, זיקיות, תנינים וציפורים. נכיר מגוון גדול של צמחים אקזוטיים כמו אקליפטוס לימון, עצי באובב צעירים ועוד.
בתום הסיור נסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לאנטננריבו. עם הנחיתהניסע למלוןלארוחת ערב ולינה.
לינה ב- Carlton Hotel או דומה לו.

יום 8: אנטננריבו – מורונדבה
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, במידה ולוח הטיסות יאפשרו זאת, נבקר במוזיאון Historical Museum Of Ambohimanga, המוזיאון הוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ומציג לנו את ההיסטוריה של התרבות במדגסקר. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה לטיסה למורונדבה המשלבת שמורות מרהיבות של עצי באובב עתיקים וחופים יפהפיים. יום חופשי לסיורים במקום. לינה במורונדבה.
לינה ב- La Cote Palissandre Spa Cote Ouest או דומה לו

יום 9: מורונדבה – יער קירינדי – מורונדבה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר יער קירינדי אשר בו מגוון גדול של יונקים וציפורים הייחודיים למקום כגון הפוסה, הטורף הגדול ביותר באי, כמו גם האטרקציה המרהיבה של יער באובבים מרשים בגודלו. בתום הסיור בשמורה נחזור למורונדובה, שם נלון.
לינה ב- La Cote Palissandre Spa Cote Ouest או דומה לו

יום 10: מורונדובה – אנטננריבו
לאחר ארוחת הבוקר סיור משלים במורונדובה, ניסע משם לביקור בכפר דייגים קטן בשם בטניה, שם נוכל להתוודות לאורח החיים המקומי. נמשיך לשדה התעופה לטיסה לאנטננריבו, שם נלון.
לינה ב- Carlton Hotel או דומה לו

ימים 11-12: נוסי ביי
עם בוקר נטוס לנוסי ביי, אי טרופי בצפון מדגסקר, ליומיים באי הקסום ובאיים הסמוכים: נצא לשייט לנוסי קומבה, אי טרופי יפהפה בו יקבלו את פנינו הלמורים השחורים. נפליג לאי נוסי טניקלי, בו נבלה בשחייה או בצלילה ונוכל להכיר מקרוב את שונית האלמוגים השופעת יצורים ימיים ססגוניים.
לינה ב- Vanila Hotel או דומה לו

יום 13: נוסי ביי - אנטננריבו
בבוקר זמן חופשי לבילוי באי ולאחריו נחזור לאנטננריבו. עם ההגעה נבקר בשוק הססגוני נתרשם מהאווירה האוטנטית בעיר הגדולה, אחר הצהריים נחזור למלון לזמן חופשי והתארגנות לקראת החזרה ארצה.
לינה ב- Carlton Hotel או דומה לו

ימים 14-15: אנטננריבו - פריז - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את היום לסיור בעיר וננצל את ההזדמנות האחרונה לקניית מזכרות ומימוש חוויות אחרונות באנטננריבו, בשעות אחרה"צ נסע לשדה התעופה ונטוס בחברת אייר פרנס בטיסה חזרה ארצה דרך פריז. הגעה ביום למחרת.

מחירים ותאריכים לטיולי 2013 יפורסמו בקרוב...
 

חברת עולם-אחר טיולים איכותיים וחופשות מיוחדות בחו"ל

נשמח לקבל את פנייתך ולבנות עבורך מסלול טיול פרטי, טיול שכולו שלך לפרטים צור קשר עם משרדינו
בטלפון  1700-708-999

מומלץ!!! שלח טופס ונהיה עמך בקשר בהקדם האפשרי>>
 

Go Back  Print  Send Page
כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת עולם-אחר גיאוגרפי בע"מ.