בורה בורה- חופשה קסומה בחו"ל
 
אסיה   אפריקה   אמריקה   אירופה   אוסטרליה   יעדים אקזוטיים
1-700-708-999
 
  טיולים וחופשות
   הצטרפו אלינו
   צפו בערוץ שלנו

 
 
רשימת תפוצה
   להצטרפות לרשימת התפוצה רשום את כתובת הדוא"ל שלך:
 חופשות יוקרה-בורה בורה 

 

בורה בורה -ST.Regis Resort
ST.Regis Resort

בורה בורה-Pearl beach Hotel
Pearl Beach Resort

בורה בורה - Intercontinental
Intercontinental Resort

בורה בורה -Nui Resort
Nui Resort

בורה-בורה
צמד המילים "בורה בורה" מסמל יוקרה, עושר ופנטזיה. ואם נגזים קצת, גם נגיסה בפרי טרופי אסור ולא ידוע, שרק ביטוי שמו משחרר רגשות של הרפתקה אקזוטית שונה.


בורה בורה הוא אי זעיר באוקיינוס השקט, השייך לאיי החברה שבפולינזיה הצרפתית, והוא ממוקם כ-260 ק"מ צפונית-מערבית לפפטה, עיר הבירה של פולינזיה הצרפתית. אוכלוסיית האי מונה כ-4,500 נפש. היישוב הראשי באי הוא ואיטאפה. האי הררי ופסגתו הגבוהה ביותר - 727 מטר מעל לפני הים - היא של הר געש רדום.

מקור השם הוא הביטוי הוא הביטוי Pora Pora – שפירוש באגדה הפולינזית "הראשון שנולד" (First Born) – על שם היותו האי הראשון, שהופיע באוקיינוס כאשר האלה טאארוא (Taaroa) שלפה אותו מהמים לאחר הבריאה. הוא נקרא פורה פורה בגלל שבשפה הטהיטית אין את האות ב', אבל הכובשים האירופים שיבשו את השם ולכן קוראים לו בורה בורה.
האי עצמו קטן מאוד, ביום אחד ניתן להקיף את כולו לאורכו ולרוחבו. זהו אי של נופש, מנוחה ורגיעה - בטן גב כלשון העם. האי מהווה הזדמנות מיוחדת ושונה לנפוש נופש קלאסי. המאכלים המקומיים מיוחדים ומבוססים על דגים ופירות ים, עם מעטה של חריפות עליהם, מלווים פירות טרופיים מקומיים, הגדלים בשפע באיי האזור הסמוכים. המקומיים עצמם לבושים בבגדים מערביים מודרניים, מלבד אלו המוכרים אוטנטיות מקומית ומסורתית במסעדות ובמלונות הפאר.

חוויות ואטרקציות רבות מוצעות לתיירים בבורה בורה. משחייה עם כרישים קטנים ולא מזיקים ועד ארוחת צהריים על שפת הים, בתוך המים, כשטבח מקומי מטגן לך דגים ומאכלים מקומיים נוספים בו במקום.
חוויות נוספות לתיירים הם כל מה שקשור לספורט ימי - סירות מרוץ, שיט, קיאקים וכו'. כמו כן כל יום יוצא סיור מודרך למקומות השהייה של המפורסמים ששהו באי. מדריך מקומי מסביר לתיירים היכן היה קן האהבים הסודי של אליזבת טיילור עם ריצרד ברטון, איפה ישנו אליוט גולד וברברה סטרייסנד ובעיקר עם מי ראקל וולש, אותה כוכבת של שנות ה-60 ממשיכה לבוא, גם בגילה, המתקדם לנופש חושני ומפתה. כמו כן ניתן לרכוש באי פנינים שחורות ונדירות, ותכשיטים מקומיים אחרים. כולם בעיצוב האופייני למקומיים, כשהמחירים שלהם מרקיעים שחקים.

החופשות המומלצות שלנו בבורה בורה
חופשות מיוחדות המומלצות כחופשות ירח דבש או כחופשה רומנטית ושלווה בבורה בורה 
 

 

החופשות לזוגות צעירים
בורה בורה

עולם אחר-Exclusive
בורה בורה


אל מחוזות חוג הסילון...
בורה בורה

 

 

בורה בורה- חופשה לזוגות צעירים

המומלצים לזוגות צעירים

בורה בורה - חופשה אקסקלוסיבית

חופשות אקסקלוסיביות בבורה בורה

בורה בורה- חוג הסילון

חופשות פאר בבורה בורה

 

בורה-בורה מידע נוסף

נופשים מספרים-חופשות ו ירח דבש מעולם אחר


Click for Bora-Bora, French Polynesia Forecast


 

כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת עולם-אחר גיאוגרפי בע"מ.